Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Produkty sztancowane

  Zakładki do ksiązek 

  Dowolne kształty, różne formaty, personalizacja materiałów.

  Przekładki/Registry

  Wykonujemy materiały z dnia na dzień.

  Etui na karty

  Stosujemy Clear Toner oraz folię na sztancowanych materiałach.

  Warto wiedzieć

  Sztancowanie inaczej zwane też wykrawaniem polega na wycięciu dowolnego kształtu w wybranym przez klienta materiale (tekturze, kartonie lub papierze. Sztancowanie bardzo często stosuje się razem z perforowaniem, bigowaniem lub tłoczeniem. Maksymalny rozmiar powierzchni sztancowanej wynosi 280x420 mm. Druk cyfrowy w połączeniu ze sztancowaniem pozwala na indywidualne spersonalizowanie każdego produktu.

  W Copy General wykorzystujemy wykrojniki standardowe do popularnych na rynku produktów takich jak: teczki ofertowe, identyfikatory w kilku rozmiarach, zawieszki na drzwi, karty do gry, itp. Są one dostępne dla naszych klientów od ręki co pozwala nam na realizację zleceń w których jest konieczność użycia sztancy w krótkim terminie.

  Oczywiście zajmujemy się również przygotowaniem wykrojników personalizowanych na potrzeby konkretnej firmy. Są to np. przywieszki do ubrań, tłoczenia logo na dyplomach, registry, zakładki czy etui na kartę. Wykonujemy również wykrojniki personalizowane na konkretne wydarzenie o nietypowym kształcie np. w kształcie okularów, fortepianu, filiżanki do kawy. Przygotowujemy też wykrojniki dla konkretnego produktu jak zawieszki na butelki, opakowania, pudełka, bilety. W przypadku wykrojników personalizowanych pobierana jest dodatkowa opłata za ich przygotowanie.
   
  Większość produktów wykonywanych jest z jednej sztancy, jednak w przypadku niektórych wykonuje się je z dwóch a nawet trzech połączonych ze sobą elementów jak np teczki ofertowe.

  Zakładki do książek

  Oferujemy zakładki do książek w dowolnym rozmiarze, formacie oraz kształcie. Dopasowane do wielkości a nawet tematyki książki lub podręcznika.

  Nasza standardowa zakładka na wymiar 5x20 cm i zaokrąlone narożniki, jednak zastosowanie sztancy przy produkcji zakładek pozwa nam nadanie jej dowolnego i unikalnego kształtu np. pióra, owalu, ołówka, z niestandardowym zakończeniem np. chmury. Dodatkowo proces sztancoania pozwla na wykonanie dziurki na sznurek natomiast zastoswanie bigowania pozwalla na zaginanie zakładki.

  Każda zakładka dodatkowo może zostać uszlachetniona poprzez zastosowanie Clear tonera, zaduku w kolorze srebrnym lub poprzez zastsowoanie jednego z kilku rodzajów folii błyszczącej, matowej, satynowej. 

  Etui na kartę

  Oferujemy wykonanie etui na karty bankomantowe oraz hotelowe. Szablon na etui wykonywany jest indywidualnie i dopasowywany jest do wielkości karty, posiada również wcięcie ułatwiające wyciągnięcie karty. Dzięki zastosowaniu technologi druku laserowego każde etui może być indywidualnie zaprojektowane. 

  Każde etui dodatkowo może zostać uszlachetniona poprzez zastosowanie Clear tonera, zadruk w kolorze srebrnym lub poprzez zastsowoanie folii błyszczącej lub matowej. Dodatkowo zastosowanie wykrojnika pozwala na wykonanie eleganckiego tłoczenia.

  Drukowanie

  Aby wykonać dobry produkt sztancowany oprócz profesjonalnej maszyny do sztancowania oraz sztancy konieczny jest również dobrej jakości wydruk. W Copy General wykonujemy wydruki tylko na maszynach renomowanych producentów, które zapewniają wysoką jakość druku  oraz pełne pokrycie właściwą kolorystykę. Każdy produkt sztancowany możemy uszlachetnić stosując nadruk w kolorze srebrnym, Clear Toner lub poprzez zastosowanie foliowania folią matową, satynową, lub błyszczącą.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018