Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Ulotki reklamowe

Format

Zadruk

Papier

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Ulotki zamów przez internet

Technologie

Oferujemy druk ulotek w wersji cyfrowej oraz offsetowej.

Szybkość

Małe nakłady wykonujemy od ręki, duże w 3 dni.

Różnorodność

Druk ulotek w formatach A5, A6, DL i DL składane w V, C lub Z.

Ulotki reklamowe - Warto wiedzieć

W Copy General wykonujemy druk ulotek w dwóch technologiach cyfrowej i offsetowej. Druk ulotek w technologii cyfrowej najlepiej sprawdza się przy wydrukach niskonakładowych, krótkim terminie realizacji lub dodruku materiałów. Technikę offsetową stosujemy dla wysokich nakładów.

 

Druk ulotek wykonujemy w formatach A5, A6, DL i DL składane w V, C lub Z ( wydruk w wymiarze 210x297mm składany do formatu 99x210mm) lub DL składane na pół (wydruk 210x198mm składane do 99x210mm). Jesteśmy w stanie również wykonać ulotki w niestandardowych formatach zgodnie z życzeniem Klienta. Druk ulotek standardowo wykonujemy na papierach 135g lub 170g mat, lub gloss, w technologii jednostronnej i dwustronnej.

Zastosowania

Ulotki oprócz zastosowania w promocji i reklamie mają również szerokie zastosowanie jako nośnik informacyjny. Można na nich wydrukować np. menu do restauracji, agendę, repertuar przedstawienia lub eventu. Aby były one bardziej eleganckie i reprezentacyjne można je dodatkowo uszlachetnić poprzez zafoliowanie oraz zastosowanie lakieru wybiórczego. W asortymencie posiadamy cztery rodzaje folii: błyszczącą, matową, satynową i strukturalną. Na specjalne życzenie możemy wykonać wydruk na grubszym lub fakturowanym papierze.

Rodzaje papierów na których drukujemy nasze ulotki

Aby ulotki reklamowe wzbudziły zainteresowanie potencjalnych klientów, warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Ważne są takie kwestie, jak unikalny projekt graficzny, czytelność ulotki czy typ papieru, na którym będzie ona drukowana.  Nasza drukarnia oferuje:

 • Papier Błyszczący 135g/m2 - papier o gramaturze 135 g/m2 to papier błyszczący o grubości około 0,135 mm ‒ jest to najpopularniejszy rodzaj papieru do druku ulotek.
 • Papier Błyszczący 170g/m2 - papier błyszczący o gramaturze 170 g/m2 wykorzystywany jest do druku grubszych, bardziej sztywnych ulotek.
 • Papier Matowy 135g/m2 - matowy, dość cienki i niezbyt sztywny papier, którego zaletą jest niska cena. Taki rodzaj papieru najczęściej wybierany jest przy dużych nakładach.
 • Papier Matowy 170g/m2 - jest to papier cięższy niż ten o gramaturze 135g/m2, często decydują się na niego przedsiębiorcy, którzy działania marketingowe kierują do mniejszej grupy osób.

Od czego jest zależna cena wydrukowania ulotek?

Ceny ulotek reklamowych zależą od różnych czynników, między innymi takich, jak :

 • technologia druku ‒ offset lub druk cyfrowy
 • format ulotek ‒ zamówić można ulotki A4 ‒ 210×297 mm A5 ‒  48×210 mm  A6 ‒ 105×148 mm  oraz DL ‒ 99×210 mm.
 • rodzaj papieru ‒ do wyboru są różne gramatury, między innymi 135g/m2 oraz 170g/m2, najpopularniejszy to kreda błysk 130g
 • liczba wzorów – liczba projektów graficznych przygotowanych przez drukarnię bądź inną firmę
 • liczba zadrukowanych stron ‒ do wyboru mamy druk jedno- lub dwustronny
 • liczba zamówionych egzemplarzy
 • typ ulotek ‒ standardowe lub składane

Oczywiście to tylko przykładowe wytyczne, każda drukarnia ma własny cennik i  kieruje się innymi kryteriami.

Druk ulotek online

Druk ulotek online? Zapraszamy do współpracy! Druk materiałów reklamowych, a w szczególności ulotek to nasza specjalność.

Co trzeba zrobić, aby złożyć zamówienie w naszej drukarni online? Wystarczy kilka kliknięć ‒  należy wybrać format ulotki, rodzaj papieru, typ zadruku ‒ czarno-biały jedno- lub dwustronny bądź pełnokolorowy jedno- lub dwustronny oraz zaznaczyć liczbę sztuk. To wszystko! Resztą zajmie się nasz zespół i stworzy dla Ciebie ulotki reklamowe, dzięki którym dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Rodzaje ulotek

Nasza oferta to druk różnego rodzaju ulotek ‒  duży wybór materiałów reklamowych sprawia, że każdy zainteresowany może wybrać formę i typ ulotek, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnej grupy docelowej.

 • Ulotki reklamowe standardowe (cięte, proste) - ulotki proste, nie składane określić możemy jako jeden arkusz papieru zadrukowany jedno- lub dwustronnie, takie ulotki zazwyczaj drukowane są na papierze o niższej gramaturze ‒ 130 g/m2 i dostępne są w wielu formatach.
 • Ulotki reklamowe składane - proponujemy ulotki składane na pół przy dłuższym lub krótszym boku. Ponadto, w naszej drukarni zakupicie ulotki składane na trzy części ‒ typu C ‒ w przypadku takich ulotek prawe skrzydło ulotki łamane jest do środka, a lewe je obejmuje. Kolejna propozycja to ulotki składane na trzy części, harmonijkowe, w których wszystkie części ulotki są równe ‒ typ Z.

Wszystkie typy ulotek mogą być uszlachetnione folią, na przykład folią błyszczącą, matową, satynową bądź strukturalną.

Czym się różni druk cyfrowy a offsetowy ulotek?

Cyfrowy druk ulotek zalecany jest w przypadku niższych nakładów, poniżej 500 sztuk. W przypadku takiej technologii druku możliwa jest personalizacja wydruków, a cały proces przebiega bardzo sprawnie.

Druk offsetowy ulotek to technologia ekonomiczna w przypadku większych nakładów, powyżej 500 sztuk. Czas realizacji zajmuje więcej dni roboczych w porównaniu z technologią cyfrową, do wyboru jednak mamy różnego typu papier i większą liczbę kolorów.

Co jeszcze drukujemy?

Oprócz ulotek  w naszej drukarni online znajdziecie jeszcze wizytówkikalendarze teczki, banery ‒  w tym również banery wielkoformatowe i wykonane z siatki mesh, katalogi, notesy, naklejki, foldery, plakaty czy broszury. Ponadto, oferujemy również druk książek.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018