Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Ulotki reklamowe
Format
Zadruk
Papier
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Ulotki

Technologie
Oferujemy druk ulotek w wersji cyfrowej oraz offsetowej.
Szybkość
Małe nakłady wykonujemy od ręki, duże w 3 dni.
Różnorodność
Druk ulotek w formatach A5, A6, DL i DL składane w V, C lub Z.

Ulotki reklamowe - Warto wiedzieć

W Copy General wykonujemy druk ulotek w dwóch technologiach cyfrowej i offsetowej. Druk ulotek w technologii cyfrowej najlepiej sprawdza się przy wydrukach niskonakładowych, krótkim terminie realizacji lub dodruku materiałów. Technikę offsetową stosujemy dla wysokich nakładów.
 
Druk ulotek wykonujemy w formatach A5, A6, DL i DL składane w V, C lub Z ( wydruk w wymiarze 210x297mm składany do formatu 99x210mm) lub DL składane na pół (wydruk 210x198mm składane do 99x210mm). Jesteśmy w stanie również wykonać ulotki w niestandardowych formatach zgodnie z życzeniem Klienta. Druk ulotek standardowo wykonujemy na papierach 135g lub 170g mat, lub gloss, w technologii jednostronnej i dwustronnej.

Zastosowania

Ulotki oprócz zastosowania w promocji i reklamie mają również szerokie zastosowanie jako nośnik informacyjny. Można na nich wydrukować np. menu do restauracji, agendę, repertuar przedstawienia lub eventu. Aby były one bardziej eleganckie i reprezentacyjne można je dodatkowo uszlachetnić poprzez zafoliowanie oraz zastosowanie lakieru wybiórczego. W asortymencie posiadamy cztery rodzaje folii: błyszczącą, matową, satynową i strukturalną. Na specjalne życzenie możemy wykonać wydruk na grubszym lub fakturowanym papierze.
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018