Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Drukowanie na Piance i PVC

Technologia druku

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Druk na piance i pvc

Wiele możliwości

Stosujemy wydruk atramentowy, lateksowy oraz UV. 

Różnorode wykończenia

Drukujemy na papierze lub folii z wykończeniem matowym lub błyszczącym. 

Szybość realizacji

Realizujemy zamówienia od ręki. 

Warto wiedzieć

W Copy General wykonujemy wydruki oraz naklejanie na piankę lub PVC. Nadruk wykonujemy w technologii druku lateksowego, atramentowego lub UV. Przy wydrukach atramentowych oraz lateksowych, wydrukowany materiał naklejany jest na piankę lub PVC. Natomiast w przypadku druku UV jest to nadruk bezpośredni.

Pianki wykonywane na puncie usługowym drukujemy w technologii atramentowej na papierze samoprzylepnym. Maksymalny rozmiar pianki wykonywanej na punkcie wynosi 95x135 cm, natomiast jej grubość wynosi 5 mm. W zależności od wielkości pianki oraz stopnia jej pokrycia, pianki wykonywane są od ręki lub przyjmowane są na zamówienie. Pianki do których stosowany jest papier samoprzylepny używane są najczęściej wewnątrz pomieszczeń przy krótkim czasie ekspozycji.

W przypadku pianek oraz PVC wykonywanych w centrum produkcyjnym stosujemy wydruk na papierze samoprzylepnym oraz folii z wykończeniem matowym lub błyszczącym. Wydruk możemy nakleić na piankę o grubości 5 lub 10 mm oraz płytę PVC o grubości 3 mm. Maksymalny rozmiar pianki lub PCV wynosi 1,5x3m. Nadruk wykonujemy w trwałej oraz bezpiecznej dla środowiska technologii lateksowej.

Równoczesne zastosowanie folii, płyty PVC oraz wydruku w technologii lateksowej sprawia, że wydruk jest trwały, nie blaknie, przez co nadaje się zarówno do użytku wewnątrz jaki i na zewnątrz pomieszczeń.

Druk bezpośredni na płycie PVC wykonujemy w technologii UV, która uodparnia go na działanie warunków atmosferycznych. Taki wydruk nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Do nadruku używamy płyt PVC o grubości 1, 2, 3, 5 oraz 8 mm. Maksymalny rozmiar płyty wynosi 1,5x2m. Wydruk bezpośredni wykonywany jest na zamówienie. Średni czas realizacji wynosi 2 dni robocze.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018