Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Pianki i PVC

Technologia druku

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Druk na piance i pvc

Wiele możliwości

Drukujemy bezpośrednio na PVC, podklejamy na piankę lub PVC.

Wysoka jakość

Wydruki są bardzo trwałe, wytrzymują kilka lat.

Ekologiczny

Wykonujemy nadruk w przyjaznej środowisku technologii.

Warto wiedzieć

W Copy General wykonujemy nadruk bezpośredni na płycie PVC oraz posiadamy podkłady do dodatkowego usztywnienia wydrukowanych materiałów.

Druk bezpośredni na płycie PVC wykonujemy w technologii UV, która uodparnia go na działanie warunków atmosferycznych. Taki wydruk nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Do nadruku używamy płyt PVC o grubości 1, 2, 3, 5 oraz 8 mm. Maksymalny rozmiar płyty wynosi 1,5x2m. Wydruk bezpośredni wykonywany jest na zamówienie, średni czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze. 

Oprócz nadruku bezpośredniego oferujemy również naklejenie materiałów na płytę PVC lub piankę. W przypadku naklejania materiałów na płytę PVC, nadruk wykonujemy w bezpiecznej dla środowiska technologii lateksowej, oraz używamy dedykowanej do tego celu folii z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Tak przygotowana PVC nadaje się do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego przy krótkim czasie ekspozycji. Płyta PVC ma wysokość 3 mm, a jej maksymalny rozmiar wynosi 1,5x3m.

Do użytku wewnętrznego, przy krótkim czasie ekspozycji najlepszym rozwiązaniem są pianki polipropylenowe. W ofercie posiadamy pianki o szerokości 5 i 10 mm. Na piankę naklejamy materiały drukowane na folii z matowym lub błyszczącym wykończeniem oraz plakaty z wykończeniem matowym, satynowym lub błyszczącym. Maksymalny format pianki wynosi 100x140 cm.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018