Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Druk na piance

  Wiele możliwości

  Drukujemy bezpośrednio na PVC, podklejamy na piankę lub PVC.

  Wysoka jakość

  Wydruki są bardzo trwałe, wytrzymują kilka lat.

  Ekologiczny

  Wykonujemy nadruk w przyjaznej środowisku technologii.

  Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy nadruk bezpośredni na płycie PVC oraz posiadamy podkłady do dodatkowego usztywnienia wydrukowanych materiałów.

  Druk bezpośredni na płycie PVC wykonujemy w technologii UV, która uodparnia go na działanie warunków atmosferycznych. Taki wydruk nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Do nadruku używamy płyt PVC o grubości 1, 2, 3, 5 oraz 8 mm. Maksymalny rozmiar płyty wynosi 1,5x2m. Wydruk bezpośredni wykonywany jest na zamówienie, średni czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze. 

  Oprócz nadruku bezpośredniego oferujemy również naklejenie materiałów na płytę PVC lub piankę. W przypadku naklejania materiałów na płytę PVC, nadruk wykonujemy w bezpiecznej dla środowiska technologii lateksowej, oraz używamy dedykowanej do tego celu folii z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Tak przygotowana PVC nadaje się do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego przy krótkim czasie ekspozycji. Płyta PVC ma wysokość 3 mm, a jej maksymalny rozmiar wynosi 1,5x3m.

  Do użytku wewnętrznego, przy krótkim czasie ekspozycji najlepszym rozwiązaniem są pianki polipropylenowe. W ofercie posiadamy pianki o szerokości 5 i 10 mm. Na piankę naklejamy materiały drukowane na folii z matowym lub błyszczącym wykończeniem oraz plakaty z wykończeniem matowym, satynowym lub błyszczącym. Maksymalny format pianki wynosi 100x140 cm.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018