Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk kart do głosowania

Druk kart do głosowania

Wybory już za kilka tygodni, czas więc zacząć drukować karty do głosowania. W Copy General wydrukujemy w ekspresowym karty wyborcze oraz materiały wyborcze. Copy General gwarantuje zachowanie poufności oraz rzetelności w wykonywaniu zleceń.

Wiemy że w przypadku wyborów bardzo wrażany jest czas. Od 30 lat Copy General specjalizuje się w „drukowaniu na wczoraj”. Dzięki pracy całodobowej i posiadaniu szerokiego parku maszynowego
oraz wyspecjalizowanego personelu możemy sprostać największym wyzwaniom jakościowym i szybkościowym. W ciągu doby możemy wydrukować, spakować i dostarczyć ponad 300 tys. wydruków A4 w dowolnej wersji kolorystycznej.

Copy General posiada dwie placówki produkcyjne, w których realizuje druki wysoko i nisko -nakładowe W każdym z punktów możemy wydrukować około 24 000 stron A4 monochromatycznych na godzinę co pozwala nam na zapewnienie bezpiecznego wsparcia w każdej sytuacji.

Wszystkie materiały poufne drukowane i pakowane są w odizolowanej od Klientów części punktu produkcyjnego w niedostępnej dla nich sekcji. Cały proces druku materiałów, ich pakowanie oraz
dostarczania jest stale monitorowany przy użyciu monitoringu oraz GPS-u. Materiały dostarczane są we wskazane przez Państwa miejsce przez naszego kuriera – nie korzystamy w przypadku materiałów o szczególnej wartości z kurierów zewnętrznych.

Chcę Państwo poznać szczegóły oferty? Mają jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu mailowo kontakt@copygeneral.pl lub telefonicznie.

Dla kandydatów w wyborach mamy szeroką ofertę druku ulotek, banerów, folderów wyborczych. Copy General oferuje druk materiałów wyborczych w najwyższej jakości już od wielu sezonów, więcej w artykule „Druk materiałów wyborczych”.

KEY2PRINT 2018