Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Oprawy introligatorskie

  Szybkość

  Pojedyncze oprawy zbijamy od ręki w 15 minut. .

  Trwałość

  Spełnia wymagania urzędowe.

  Kilka rodzajów

  Wykonujemy oprawy w formatach A4 i A3.

  Warto wiedzieć

  Copy General, w szerokim wachlarzu usług skierowanych do branży AEC, posiada również nierozbieralną oprawę dokumentów potocznie zwaną introligatorską zwaną architektoniczną lub oprawą AEC. Tego typu oprawa przygotowywana przez Copy General spełnia wymogi urzędowe. W Copy General szczycimy się że wykonujemy zamówienia na wczoraj co oznacza że jesteśmy w stanie zbić oprawy w bardzo szybkim czasie.

  Opracowaliśmy innowacyjny sposób jej wykonania, która gwarantuje profesjonalny, estetyczny i przede wszystkim trwały efekt. Dbamy nie tylko o jakościowy wygląd materiałów, ale i o ich zawartość. Sprawdzamy poprawność dokumentacji – jej poprawne ułożenie, złożenie i wymiary. Każdy rysunek przed zbiciem oprawy jest sprawdzamy pod kątem złożenia tak aby można było go rozłożyć i przeglądać.

  Oprawy introligatorskie (architektoniczne) wykonujemy w formacie A4 oraz A3. Oprawy wykonujemy z przeźroczystą, mleczną lub pełną okładką w kolorze granatowym lub czarnym.

  Oprócz zbijania oprawa introligatorskich jesteśmy w stanie je również rozłożyć w przypadku gdy jest konieczna jest podmiana strony, mapy lub dodanie dodatkowych materiałów.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018