Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Prace dyplomowe

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Prace dyplomowe 

Niskie ceny

Druk cz-b A4 - już od 0,30 zł,
kolor A4 - już od 0,70 zł.

Rodzaje prac

Drukujemy prace doktorskue, inżynierskie, magisterskiej, licencjackie.

Różne oprawy

Klejona, bindowana, w twardej oprawie, we własną okładkę.

Oprawa prac dyplomowych - Warto wiedzieć

W Copy General drukujemy zarówno tradycyjne prace dyplomowe, gdzie występuje tylko tekst, jak i takie, w których znajdują się mapy, rysunki architektoniczne oraz projektowe. W zależności od dostarczonej specyfikacji pracę drukujemy jedno lub dwustronnie.

 

Zwykle przynajmniej jeden egzemplarz pracy oprawiamy w twardą oprawę kanałową z napisem „Praca dyplomowa”, „Praca magisterska”, „Praca licencjacka”, „Praca inżynierska” "Praca doktorska" lub w okładkę bez napisu. W oprawę twardą możemy zmieścić do 300 kartek. Pozostałe egzemplarze najczęściej oprawiamy w oprawę miękką. W zależności od uczelni praca może zostać oprawiona w listwę, zbindowana lub sklejona z użyciem naszej, lub dostarczonej przez klienta okładki.

 

Wiele lat drukowania prac nauczyło nas, że każda uczelnia, a czasem nawet każdy promotor, ma swoje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać dostarczona praca. W Copy General staramy się doradzić naszym Klientom tak, aby nie musieli oni jej poprawiać. Dlatego też przy wydruku każdej pracy sprawdzamy ustawienie marginesów oraz numerację stron.

Druk prac w Copy General

Druk i oprawa prac dyplomowych to ważna część usług naszej drukarni. Oferujemy wydruki czarno-białe i pełnokolorowe oraz oprawy miękkie i twarde w różnych kolorach. Drukowanie wykonujemy od ręki i trwa ono kilka minut. Zawsze dostosowujemy się do standardów i wytycznych danej uczelni. Świadczymy też usługi  ksero.

 • Prace licencjackie ‒ oferujemy druk prac licencjackich, po wydrukowaniu umieszczamy pracę w oprawie z napisem Praca Licencjacka.
 • Prace magisterskie ‒ drukowanie prac magisterskich to kolejna z usług. Prace magisterskie dla promotora i recenzenta zazwyczaj oprawiane są w twardą okładkę, praca składana w dziekanacie najczęściej jest bindowana.
 • Prace inżynierskie ‒ nasza drukarnia proponuje również druk prac inżynierskich. Drukujemy wykresy, diagramy, rysunki, tabele - nasz zespół zadba, by były czytelne i wyglądały estetycznie.
 • Prace doktorskie (doktorat, rozprawa doktorska) ‒ porządny papier, wysokiej jakości tusze i dbałość o każdy szczegół to gwarancja, że proces drukowania przebiegnie sprawnie i bez zarzutów.
 • Prace dyplomowe ‒ druk pracy dyplomowej? Zapewniamy sprawną realizację i atrakcyjne ceny.
 • Inne prace wymagające specjalistycznego druku i dokładności ‒ zajmujemy się również drukiem prac i dokumentów w przypadku których staranny, trwały druk jest w szczególności ważny.

Dlaczego my?

Dlaczego w kwestii druku i opraw prac dyplomowych warto zdać się na naszą drukarnię? Powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

 • na rynku działamy już ćwierć wieku,
 • zapewniamy kompleksowe usługi,
 • inwestujemy w nowoczesne maszyny, dzięki czemu jakość wydruków jest wysoka, a czas realizacji skrócony do minimum,
 • zlecenia realizujemy w ciągu jednego dnia, a większość z nich wykonujemy od ręki,
 • często organizujemy promocje dla studentów,
 • zapewniamy duży wybór opraw twardych i miękkich,
 • dbamy o to, by każda z wydrukowanych i oprawionych przez nas prac prezentowała się bardzo estetycznie,
 • zaufali już nam studenci z wielu uczelni, na przykład z Uczelni Techniczno-Handlowej, Wyższej Szkoły nauk Pedagogicznych, Lingwistycznej Szkoły Wyższej, z Wyższej Szkoły nauk Pedagogicznych, z Wyższej Szkoły Stosunków MIędzynarodowych i Amerykanistyki, a także z Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej i wielu innych warszawskich uczelni.

Zapraszamy!

Usługi dodatkowe

Oprócz drukowania i oprawy prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktorskich świadczymy również inne usługi, między innymi:

 1. Bindowanie ‒ oprawiamy prace dyplomowe, dokumenty, skserowane książki i artykuły oraz wszelkiego typu luźne kartki w grzbietowe oprawy plastikowe lub w plastikowe i metalowe spirale. Proponujemy również termobindowanie.
 2. Skanowanie ‒ potrzebujesz dokumentu papierowego w wersji elektronicznej? Służymy pomocą! Zajmujemy się również skanowaniem. Zeskanowany dokument można przesłać w dowolne miejsce, a w razie potrzeby wydrukować.
 3. Pieczątki ‒ oferujemy pieczątki imienne, datowniki, pieczątki kieszonkowe, pieczęcie firmowe w różnych kształtach i rozmiarach. W zależności od preferencji można zdecydować się na pieczątkę w obudowie niebieskiej, czarnej lub czerwonej.
 4. Laminowanie ‒ laminujemy wydruki, wszelkiego typu dokumenty, identyfikatory, dyplomy, materiały reklamowe, wydruki na papierach o różnej gramaturze. Laminacja zabezpiecza dokument przed zanieczyszczeniami, wilgocią, promieniami UV.
 5. Okładki ‒ oprawiamy kartki o różnej gramaturze, na przykład 80g/m2. Dokumenty możemy oprawić w listwę, zbindować czy umieścić w twardej oprawie. Proponujemy okładki w różnych kolorach ‒ bordowym, czarnym, zielonym i innych oraz spirale o różnej wielkości.
 6. Druk cad ‒ CAD to projektowanie wspomagane komputerowo, które umożliwia tworzenie projektów 2D i 3D. CAD znajduje zastosowanie w inżynierii budowlanej i na technicznych kierunkach studiów. Nasza drukarnia zajmuje się również wydrukami CAD.

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik:

Liczba kartek

rodzaj oprawy

cena brutto

1-300

twarda

25,00 zł

1-450

miękka klejona

13,00 zł

1-450

miękka bindowana  

10-20 zł

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018