Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Prace dyplomowe

Technologia druku

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Prace dyplomowe 

Stała cena 

Druk czarno-biały i kolorowy w jednej cenie. 

Rodzaje prac

Drukujemy prace doktorskie, inżynierskie, magisterskie, licencjackie.

Różne oprawy

Klejona, bindowana, w twardej oprawie, we własną okładkę.

Wydruk pracy dyplomowej

Jedną z wielu usług, jakie możemy zagwarantować naszym klientom, jest wydruk pracy dyplomowej. W Copy General drukujemy zarówno tradycyjne prace dyplomowe, gdzie występuje tylko tekst, jak i takie, w których znajdują się mapy, rysunki architektoniczne oraz projektowe. W zależności od dostarczonej specyfikacji pracę drukujemy jedno lub dwustronnie.

Zwykle przynajmniej jeden egzemplarz pracy oprawiamy w twardą oprawę kanałową z napisem „Praca dyplomowa”, „Praca magisterska”, „Praca licencjacka”, „Praca inżynierska” "Praca doktorska" lub w okładkę bez napisu. W oprawę twardą możemy zmieścić do 300 kartek. Pozostałe egzemplarze najczęściej oprawiamy w oprawę miękką. W zależności od uczelni praca może zostać oprawiona w listwę, zbindowana lub sklejona z użyciem naszej, lub dostarczonej przez klienta okładki.

Wiele lat drukowania prac nauczyło nas, że każda uczelnia, a czasem nawet każdy promotor, ma swoje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać dostarczona praca. W Copy General staramy się doradzić naszym Klientom tak, aby nie musieli oni jej poprawiać. Dlatego też przy wydruku każdej pracy sprawdzamy ustawienie marginesów oraz numerację stron.

Druk prac w Copy General

Druk i oprawa prac dyplomowych to ważna część usług naszej drukarni. Oferujemy wydruki czarno-białe i pełnokolorowe oraz oprawy miękkie i twarde w różnych kolorach. Drukowanie wykonujemy od ręki i trwa ono kilka minut. Zawsze dostosowujemy się do standardów i wytycznych danej uczelni. Świadczymy też usługi ksero.

  • Prace licencjackie ‒ oferujemy druk prac licencjackich, po wydrukowaniu umieszczamy pracę w oprawie z napisem Praca Licencjacka.

  • Prace magisterskie ‒ drukowanie prac magisterskich to kolejna z usług. Prace magisterskie dla promotora i recenzenta zazwyczaj oprawiane są w twardą okładkę, praca składana w dziekanacie najczęściej jest bindowana.

  • Prace inżynierskie ‒ nasza drukarnia proponuje również druk prac inżynierskich. Drukujemy wykresy, diagramy, rysunki, tabele — nasz zespół zadba, by były czytelne i wyglądały estetycznie.

  • Prace doktorskie (doktorat, rozprawa doktorska) ‒ porządny papier, wysokiej jakości tusze i dbałość o każdy szczegół to gwarancja, że proces drukowania przebiegnie sprawnie i bez zarzutów.

  • Prace dyplomowe ‒ druk pracy dyplomowej? Zapewniamy sprawną realizację i atrakcyjne ceny.

  • Inne prace wymagające specjalistycznego druku i dokładności ‒ zajmujemy się również drukiem prac i dokumentów, w przypadku których staranny, trwały druk jest w szczególności ważny.

Wydruk i oprawa pracy dyplomowej z naszą firmą jest gwarancją całkowitego zadowolenia, o czym zresztą przekonało się już wielu klientów. Działamy szybko, sprawnie, a przede wszystkim precyzyjnie. Drukowanie i oprawa prac dyplomowych nie kosztuje również dużo! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci i wychodzimy tym potrzebom naprzeciw. Zapraszamy – oprawa prac dyplomowych w naszym wykonaniu to pełne zadowolenie dla każdego. Działamy wyłącznie w oparciu o szczegółowe wytyczne klienta, wykonując niezbędne procesy przy użyciu innowacyjnych technologii. Zachęcamy przy okazji do zapoznania się również z innymi usługami, jakie proponujemy – jest ich całkiem sporo!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018