Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Prace dyplomowe
Format
Zadruk
Papier
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Prace dyplomowe

Druk od ręki
Wykonujemy druk prac na poczekaniu.
Zamówienie on-line
Wydruk pracy możesz zlecić przez internet o każdej porze.
Doradzamy
Patrzymy na to, co drukujemy, sprawdzamy marginesy oraz numerację stron.

Oprawa prac dyplomowych - Warto wiedzieć

W Copy General drukujemy zarówno tradycyjne prace dyplomowe, gdzie występuje tylko tekst, jak i takie, w których znajdują się mapy, rysunki architektoniczne oraz projektowe. W zależności od dostarczonej specyfikacji pracę drukujemy jedno lub dwustronnie.
 
Zwykle przynajmniej jeden egzemplarz pracy oprawiamy w twardą oprawę kanałową z napisem „Praca dyplomowa”, „Praca magisterska”, „Praca licencjacka”, „Praca inżynierska” lub w okładkę bez napisu. W oprawę twardą możemy zmieścić do 300 kartek. Pozostałe egzemplarze najczęściej oprawiamy w oprawę miękką. W zależności od uczelni praca może zostać oprawiona w listwę, zbindowana lub sklejona z użyciem naszej, lub dostarczonej przez klienta okładki.
 
Wiele lat drukowania prac nauczyło nas, że każda uczelnia, a czasem nawet każdy promotor, ma swoje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać dostarczona praca. W Copy General staramy się doradzić naszym Klientom tak, aby nie musieli oni jej poprawiać. Dlatego też przy wydruku każdej pracy sprawdzamy ustawienie marginesów oraz numerację stron.
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018