Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Wizytówki
Format
Zadruk
Papier
Uszlachetnienie
Wykończenie
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Wizytówki

Usługa do ręki
Wykonanie 500 szt. wizytówek zajmuje tylko 10 min.
Uszlachetnienie
Wizytówki uszlachetniamy folią, Clear Tonerem lub nadrukiem w srebrnym kolorze.
Projektowanie
Stwórz własny projekt od podstaw lub skorzystaj z szablonu.

Druk wizytówek - Warto wiedzieć

Druk wizytówek standardowo wykonujemy w dwóch podstawowych rozmiarach 90x50 mm i 85x55 mm w technologii jedno lub dwustronnej, w orientacji poziomej i pionowej. Druk wizytówek wykonujemy na wysokogatunkowym kartonie o gramaturze 400g/m2. Możliwy jest również druk wizytówek na papierach ozdobnych z oferty Copy General. W ofercie posiadamy nośniki o gramaturze od 200g/m2 do 300g/m2, w kilku kolorach oraz o różnych fakturach. Nasze moce przerobowe pozwalają na wydruk nawet 500 tys. wizytówek na dobę. Każde 100 szt. wizytówek jest pakowane w eleganckie pudełko.

Wykończenie

Wydrukowane wizytówki można uszlachetnić jednym z kilku typów folii, która dodatkowo zabezpieczy wizytówki przed uszkodzeniem, ale przede wszystkim nada im elegancki charakter. W ofercie posiadamy folię matową, satynową, błyszczącą oraz strukturalną. Innym sposobem uszlachetnienia wizytówek jest zaokrąglenie rogów lub użycie Clear Tonera. Clear Toner stosuje się do lakierowania wybranych elementów, lub do stworzenia elementu przypominającego znak wodny. Innym sposobem na wyróżnienie wizytówki jest zastosowanie nadruk kolorem srebrnym. Wyjątkowo dobrze wygląda on na ciemnych papierach lub w zestawieniu z mocnym barwami jak: bordo, granat, czerń, ciemna zieleń. 

Projektowanie

Copy General zajmuje się nie tylko drukiem wizytówek, ale także projektowaniem graficznym. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt dla Klienta zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Jeśli jednak nie mają Państwo odgórnych wytycznych odnośnie wyglądu wizytówki, mogą Państwo skorzystać z przygotowanych szablonów. Szablony znajdą Państw tutaj


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018