Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Druk notesów

  Szybkość realizacji

  Wykonujemy zamówienia z dnia na dzień.

  Szeroka gama wykończenia

  Oferujemy notesy w spiralę, klejone oraz szyte.

  Wiele rozmiarów

  Wykonujemy notesy w formatach A4, A5, A6, A7 i wielu innych.

  Warto wiedzieć 

  Notesy nie są tylko praktycznym gadżetem do sporządzania notatek, to również doskonałe narzędzie marketingowe, które promuje Twoją firmę. Notes może być wykorzystywany przez pracowników twojej firmy do sporządzania notatek  lub jako materiał marketingowy rozdawany podczas spotkań i eventów, potencjalnym oraz obecnym klientom. W Copy General zajmujemy się realizacją zleceń zarówno nisko jak i wysokonakładowych, a czas realizacji nie przekracza w większości przypadków 24h. 

  W Copy General wykonujemy notesy w standardowych formatach A4, A5, A6, A7 oraz w tych mniej standardowych jak 15x15 cm, DL (99x210 mm). W naszej ofercie znajdują się cztery rodzaje notesów reklamowych: klejonych bez okładki i z okładką, na spirali oraz szyte.

  Do notesów klejonych, złączonych spiralą oraz szytych stosujemy okładkę wykonaną na grubszym papierze o gramaturze od 170g do 350g z wykończeniem matowym, błyszczącym lub satynowym. Dodatkowo w celu zabezpieczenia notesu i dodania mu elegancji okładkę możemy zafoliować folią matową, satynową, błyszczącą. W naszej ofercie znajdą Państwo również papiery ekologiczne w odcieniu tektury, brązu oraz bielone.

  Do druku środków notesów stosujemy najczęściej papier biały o gramaturze 70g lub 100g satynowy w wersji ekskluzywnej. Alternatywnym rozwiązaniem jest zastosowanie papierów ekologicznych, które zyskują coraz większą popularność w odcieniu tektury, brązu oraz bielone. . Najczęściej wykonujemy notesy z 25, 50 ,75 lub 100 stronami. 

  Oprawa notesu

  Notesy oprawiony w spiralę -  z zadrukowanym przodem i tyłem okładki oraz metalową lub plastikową spiralą. Notes w spiralę możemy oprawić zarówno po krótkim jak i długim boku maksymalny wymiar zbindowanego boku wynosi 297 mm. W spiralę metalową możemy oprawić nawet do 300 kartek w spiralę plastikową 500.

  Notesy klejone - oferujemy dwa rodzaje notesów klejonych w wersji z okładką lub bez. Notes możemy skleić zarówno po krótkim jak i długim boku. Notesy możemy wykonać w formatach od 210 x 120 mm aż do 696 x 330 mm (wielkość okładki), tak duże notesy sprawdzają się np. jako szkicowniki w projektach. Maksymalna możliwa grubość notesu wynosi 51 mm

  Notesy szyte - oferujemy notesy szyte w tz. oprawie zeszytowej na dwie zszywki. Taka oprawa sprawdza się przy notesach do 60 stron. Możemy wykonać notesy w rozmiarach od105x120 mm do 228x320 mm.

  Przy każdym rodzaju oprawy możemy zaoferować opcję perforacji stron co ułatwi ich wyrwanie z notesu bez zmniejszenia trwałości oprawy.

  Projektowanie notesu

  W Copy General oprócz wydruku oferujemy również zaprojektowanie okładki oraz środka notesu. W zależności od Państwa preferencji możemy zaprojektować środek notesu w wersji dwustronnej lub jednostronne w opcji z perforacją lub bez. Z czystymi stronami zawierające tylko logo oraz dane adresowe firmy jak również pełnym zapisem z liniami, kratką, check listą. W zależności od gatunkowości wykonywanych notesów możemy również zaoferować opcję uszlachetnienia folią, zaproponować Clear Toner lub nadruk kolorem srebrnym. 

  Oprócz notesów możemy również wykonać inne materiały promocyjne jak kubki, torby reklamowe, pendrivy, długopisy, karty do gry, smycze reklamowe, wizytówki, ulotki oraz wiele innych. 

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018