Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Etykiety

Zadruk

Typ podłoża

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Etykiety

Dowolny kształt

Naklejki wycinamy w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Wysoka odporność

Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne i trudno je zniszczyć.

Kilka rodzajów folii

Drukujemy naklejki matowe, błyszczące i przezroczyste.

Warto wiedzieć

W Copy General wykonujemy etykiety na produkty spożywcze (przetwory, produkty ekologiczne, alkohole) odżywki oraz suplementy diety, kosmetyki, środki chemiczne, farmaceutyczne itp. Do najczęstszych rodzajów drukowanych etykiet należą etykiety na słoiki, etykiety na wino, wódkę, etykiety na opakowania, etykiety sklepowe zawierające kody kreskowe lub QR oraz etykiety do korespondencji seryjnej. 

Wydruk etykiet wykonywany jest w technologii lateksowej, zapewnia ona żywe kolory oraz wysoką jakość wydruku, która jest bardzo ważna szczególnie przy druku kodów kreskowych. Technologia lateksowa pozwala na wydruk do 1000 m2 czyli np. do 80 tys. etykiet 10x10 cm. Do druku etykiet używamy ekologicznych, bezpiecznych i bezzapachowych farb, co jest szczególnie istotne przy ich stosowaniu na artykułach spożywczych czy kosmetycznych. Etykiety drukujemy na jednym z dwóch rodzajów folii. Na folii zwykłej z mocnym klejem lub folii easy dot z klejem punktowym, który pozwala na bezpieczne jej usunięcie i naklejenie w nowym miejscu. W zależności od oczekiwanego efektu etykiety wykonujemy na jednym z trzech rodzajów folii samoprzylepnej: matowej, błyszczącej oraz przezroczystej. Tak przygotowane etykiety są odporne, elastyczne i łatwe do odklejenia z płachty a przy tym mało podatne na rozdarcia, przetarcia czy zalanie. 

 

Dzięki zastosowaniu plotera tnącego do wykonania etykiet mamy możliwość wycięcia ich w  dowolnym kształcie i formacie, możemy wykonać etykiety zarówno w podstawowych  kształtach koła, kwadratu, prostokąta jak i bardziej wymyślne trójkąta, serca, Mikołaja czy zająca w przypadku produktów okazjonalnych lub świątecznych. Minimalna wielkość etykiety wynosi zaledwie 2x2 cm. 

Projektowanie

W przypadku druku etykiet świadczymy dwa rodzaje prac graficznych. Możemy zaprojektować etykietę od podstaw opierając się na otrzymanych danych oraz brandingu firmy lub też w przypadku gotowych etykiet przygotować je do wycięcia. Oprócz prac graficznych świadczymy również opcję personalizacji etykiet adresem, która jest szczególnie przydatna podczas korespondencji seryjnej.   
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018