Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Etykiety

Technologia druku

Zadruk

Typ podłoża

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia dla plakatów lateksowych wynosi 1m2

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Etykiety

Dowolny kształt

Naklejki wycinamy w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Wysoka odporność

Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne i trudno je zniszczyć.

Kilka rodzajów folii

Drukujemy naklejki matowe, błyszczące i przezroczyste.

Druk etykiet to jedna z wielu usług Copy General. Wykonujemy etykiety na produkty spożywcze (przetwory, produkty ekologiczne, alkohole) odżywki oraz suplementy diety, kosmetyki, środki chemiczne, farmaceutyczne itp. Współpracujemy z firmami o różnym profilu, dzięki czemu cały czas powiększamy liczbę zaufanych klientów. Do najczęstszych rodzajów drukowanych etykiet należą etykiety na słoiki, etykiety na wino, wódkę, etykiety na opakowania, etykiety sklepowe zawierające kody kreskowe lub QR oraz etykiety do korespondencji seryjnej. 

Technologia wydruku etykiet

Wydruk etykiet wykonywany jest w technologii lateksowej lub laserowej, w zależności od potrzeb klienta. Etykiety w technologii lateksowej są odporniejsze na uszkodzenie czy zniszczenie natomiast etykiety w technologii laserowym charakteryzują się precyzją w druku,  która jest bardzo ważna szczególnie przy druku kodów kreskowych,  jest to również najszybsza opcja przy druku etykiet.

Etykiety w technologii lateksowej wykonujemy na papierze samoprzylepnym matowym lub folii. Stosujemy jeden z dwóch rodzajów folii: folię standardową lub folię z klejem punktowym (Easy Dot). Folia standardowa posiada mocny klej dzięki czemu naklejki nie odpadają nawet przy kontakcie z wodą. Folia standardowa dostępna jest w wersji:

  •  matowej, 
  • błyszczącej 
  • przezroczystej 

Folia Easy Dot sprawdza się na powierzchniach, których nie można uszkodzić jak np ściana, szyba. Folię tą można łatwo usunąć, gdyż nie pozostawia ona śladów kleju. Easy Dot występuje w wersji matowej i przeźroczystej.

Do naklejek oraz etykiet wykonywanych w technologii laserowej stosujemy folię samoprzylepną lub papier samoprzylepny.

Zastosowanie folii przy wykonywaniu naklejek oraz etykiet sprawia, że są one odporniejsze na rozerwanie, zniszczenie, mają dłuższą żywotność od tych wykonanych na papierze. Natomiast największą zaletą naklejek wykonywanych na papierze jest możliwość pisania po nich i używania ich np. w materiałach edukacyjnych.

Format etykiet

Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że możemy dopasować druk etykiet samoprzylepnych do potrzeb każdego klienta. Dzięki zastosowaniu plotera tnącego do wykonania etykiet mamy możliwość wycięcia ich w dowolnym kształcie i formacie, możemy wykonać etykiety zarówno w podstawowych  kształtach koła, kwadratu, prostokąta, jak i bardziej wymyślne trójkąta, serca, Mikołaja czy zająca w przypadku produktów okazjonalnych lub świątecznych. Minimalna wielkość etykiety wynosi zaledwie 2x2 cm. 

Projektowanie

W przypadku druku cyfrowego etykiet świadczymy dwa rodzaje prac graficznych. Możemy zaprojektować etykietę od podstaw, opierając się na otrzymanych danych oraz brandingu firmy, lub też w przypadku gotowych etykiet przygotować je do wycięcia. Oprócz prac graficznych świadczymy również opcję personalizacji etykiet adresem, która jest szczególnie przydatna podczas korespondencji seryjnej.   

Copy General to sprawdzona drukarnia etykiet w różnych formatach i rozmiarach. Jesteśmy drukarnią online, dzięki czemu każda firma, niezależnie od lokalizacji, może skorzystać z naszych usług. Obsługujemy klientów z całej Polski, a drukowanie etykiet online to tylko jeden z punktów w naszej ofercie. 

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018