Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Smycze reklamowe

  Szybkość
  Czas realizacji zamówienia to tylko 3 dni.
  wynosi tylko 3 dni.
  Dwie metody
  Stosujemy nadruk sublimacyjny i transferowy.
  Kilka szerokości
  Oferujemy smycze o szerokości 10,15, 20 i 25 mm.

  Smycze - Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy smycze w technologii sublimacyjnej lub transferowej o szerokości 10 mm, 15 mm, 20 mm oraz 25 mm.
   
  Smycze w technologii sublimacyjnej dokładnie odzwierciedlają kolory tła oraz grafiki, wykonujemy je jednostronnie lub dwustronnie. W przypadku nadruku jednostronnego wewnętrzna strona smyczy pozostaje biała. Sublimacja powoduje również wnikanie koloru w głąb materiału. Powoduje to, że smycz w technologii sublimacyjnej jest odporna na warunki atmosferyczne oraz mechaniczne.
   
  Smycze w technologii druku transferowego wykonywane są przez nadruk grafiki na taśmach w kolorach z dostępnej palety, co ogranicza osiąganie konkretnych odcieni kolorów. Kolor nadruku powinien być próbką z palety Pantone Solide Coated C. Nadruk nie wnika do środka materiału, przez co otrzymujemy efekt lekkiej wypukłości. Na specjalne życzenie możliwe jest połączenie obu technologii. Uzyskamy wtedy bardziej oryginalną smycz.
   
  Wszystkie smycze zakończone są karabińczykiem i mogą dodatkowo zostać wyposażone w złączkę, zawieszkę na telefon oraz zabezpieczenie dla dzieci.

  Zastosowanie

   
  Smycze mają zastosowanie podczas konferencji, imprez sportowych, szkoleń, eventów, targów, pokazów, wystaw, spotkań biznesowych i branżowych, koncertów, happeningów, a także imprez jubileuszowych i rocznicowych.
  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018