Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Smycze na zamówienie

  Szybkość

  Czas realizacji zamówienia to tylko 3 dni.

  Dwie metody

  Stosujemy nadruk sublimacyjny i transferowy.

  Kilka szerokości

  Oferujemy smycze o szerokości 10,15, 20 i 25 mm.

  Smycze - Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy smycze w technologii sublimacyjnej lub transferowej o szerokości 10 mm, 15 mm, 20 mm oraz 25 mm.


  Smycze w technologii sublimacyjnej dokładnie odzwierciedlają kolory tła oraz grafiki, wykonujemy je jednostronnie lub dwustronnie. W przypadku nadruku jednostronnego wewnętrzna strona smyczy pozostaje biała. Sublimacja powoduje również wnikanie koloru w głąb materiału. Powoduje to, że smycz w technologii sublimacyjnej jest odporna na warunki atmosferyczne oraz mechaniczne.


  Smycze w technologii druku transferowego wykonywane są przez nadruk grafiki na taśmach w kolorach z dostępnej palety, co ogranicza osiąganie konkretnych odcieni kolorów. Kolor nadruku powinien być próbką z palety Pantone Solide Coated C. Nadruk nie wnika do środka materiału, przez co otrzymujemy efekt lekkiej wypukłości. Na specjalne życzenie możliwe jest połączenie obu technologii. Uzyskamy wtedy bardziej oryginalną smycz.


  Wszystkie smycze zakończone są karabińczykiem i mogą dodatkowo zostać wyposażone w złączkę, zawieszkę na telefon oraz zabezpieczenie dla dzieci.

  Zastosowanie

  Smycze mają zastosowanie podczas konferencji, imprez sportowych, szkoleń, eventów, targów, pokazów, wystaw, spotkań biznesowych i branżowych, koncertów, happeningów, a także imprez jubileuszowych i rocznicowych.

  Rodzaje smyczy reklamowych

  Smycze są wygodne w użytkowaniu, praktyczne i dobrze się prezentują. W zależności od potrzeb zakupić możemy smycze o różnej szerokości, z dowolnym nadrukiem, wyposażone w karabińczyk, łącznik plastikowy czy uchwyt GSM. Wśród najpopularniejszych rodzajów smyczy wyróżniamy:

  • Smycze reklamowe ‒ smycze reklamowe to sposób, by zwiększyć rozpoznawalność firmy, tego typu smycze sprawdzą jako gadżety dla potencjalnych klientów.
  • Smycze z nadrukiem ‒ na smyczy można umieścić dowolny nadruk, na przykład logo firmy, hasło reklamowe, kod QR, elementy odblaskowe i wiele, wiele innych. Ogranicza nas tutaj wyłącznie nasza kreatywność.
  • Smycze do kluczy ‒ zakupić również możemy smycze na klucze ‒ dostępne są zarówno smycze na klucze tradycyjne, jak również na klucze w postaci kart czy chipów. Zawieszenie kluczy na smyczy to bardzo wygodne rozwiązanie, które znalazło już wielu zwolenników.
  • Smycze na zamówienie ‒ smycze na zamówienie mogą mieć różne długość, szerokość oraz nadruk. Wybierać możemy między smyczami z karabińczykiem metalowym i plastikowych, zawieszką na telefon i wieloma innymi modelami.
  • Smycze z logo ‒ smycz z logo firmy to sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy i budowę jej pozytywnego wizerunku. Tego typu smycze możemy rozdać pracownikom, klientom bądź kontrahentom.
  • Smycze firmowe ‒ smycze firmowe znajdują szerokie zastosowanie w firmach i instytucjach o różnym profilu działalności. Często na takich smyczach umieszczane są identyfikatory.
  • Smycze do pendrive ‒ zakupić również możemy smycze ze specjalnymi zawieszkami do pendrive. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku osób często korzystających z takiego nośnika danych.

  Zamów smycze reklamowe w Copy General

  Potrzebujesz oryginalnych gadżetów reklamowych? Chcesz kupić smycze, do których pracownicy Twojej firmy będą mogli przypiąć klucze bądź pendrivy? A może organizujesz konferencję bądź event i zależy Ci na eleganckich smyczach, do których przybyli przypną identyfikatory? Służymy pomocą! Druk smyczy reklamowych, smyczy firmowych czy smyczy na klucze to nasza specjalność. Podejmujemy się przygotowania smyczy o różnej szerokości, jedno- oraz dwustronnych. Od lat dbamy o to, by przygotowane przez nas smycze doskonale się prezentowały i spełniały swoją funkcję przez długi czas.

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Dlaczego warto współpracować z naszą drukarnią internetową? Powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

  • oferujemy smycze z odpornym na ścieranie, działanie wilgoci i promieni UV nadrukiem,
  • drukujemy na materiale wysokiej jakości,
  • w zależności od preferencji smycz może być wyposażona w karabińczyk, zawieszkę na telefon lub zawieszkę na klucze,
  • proces zamówienia przebiega bardzo sprawnie, a w przypadku jakichkolwiek problemów nasz zespół służy pomocą,
  • zapewniamy sprawną realizację zamówienia i szybką dostawę.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018