Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Drukowanie kart do gry

  Wysoka jakość

  Karty do gry drukujemy na grubym 300g dedykowanym papierze.

  Niskie nakłady

  Wykonujemy karty do gry już od 10 talii.

  Projektowanie

  Na kartach możemy zastosować wybrane przez klienta zdjęcia lub grafiki.

  Warto wiedzieć

  W Copy General zaprojektujemy oraz wydrukujemy spersonalizowane karty do gry wraz z pudełkami. Komplet kart może składać się z jednej lub dwóch talii, w skład każdej talii wchodzą 54 karty.  Karty do gry standardowo drukujemy w technologii laserowej na grubym 300g papierze (kartonie), dedykowanym do tego rodzaju wydruku. W standardzie posiadamy karty do gry w dwóch wielkościach 85x55 mm oraz pokerowe 63x89 mm. Karty dodatkowo mogą zostać zafoliowane folią matową, satynową, błyszczącą lub strukturalną.


  Na awersie kart do gry możemy umieścić standardową grafikę z kart lub możemy je spersonalizować, np. na wyższych kartach jak jopek, dama i król umieścić wybrane przez klienta zdjęcia lub grafiki. Na rewersie karty możemy umieścić dane kontaktowe firmy, logo, slogan lub myśl przewodnią.


  Pudełko, do którego wkładamy karty, również może zostać spersonalizowane, można na nim umieścić dane kontaktowe swojej firmy lub osoby, która ma je otrzymać. Na pudełku możemy również umieścić ofertę produktową, zdjęcie, grafikę lub życzenia. Pudełko, tak jak talia, może zostać uszlachetnione poprzez użycie foli
  .

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018