Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Artykuły biurowe

  Duża oferta

  Oferujemy szeroką gamę materiałów biurowych.

  Oszczędność czasu

  Otrzymujesz artykuły oraz wydruk w jednej dostawie.

  Wysoka jakość

  Oferujemy artykuły tylko sprawdzonych dostawców

  Warto wiedzieć

  Copy General działa kompleksowo dlatego też oprócz wydruku materiałów oferujemy również zakup artykułów biurowych. W  naszej ofercie dostępne są segregatory, ryzy papieru, tuby papierowe, wąsy do segregatora, przekładki do segregatora oraz antyramy.  

  Segregatory

  W Copy General segregatory oferujemy w formacie A4 o szerokości 55 oraz 75 mm. Segregatory dostępne są w kilku kolorach do wyboru: biały, żółty, czerwony, zielony, niebieski oraz czarny. Segregatory w Copy General standardowo wyposażone są w mechanizm ringowy z dwoma ringami. Na zamówienie możemy zamówić segregator z czterema ringami. Wąskie segregatory zamykane są za pomocą sprężynującego elementu, natomiast w szerszych segregatorach zastosowany jest mechanizm dźwigniowy.


  Okładka segregatora wykonana jest z grubego kartonu pokrytego matową folią polipropylenową. Dolna część naszych segregatorów posiada metalowe okucie, która chroni dolną część segregatora oraz narożnik podczas wkładania i wykładania segregatora z półki. Każdy segregator posiada kieszeń na etykietę dającą możliwość jej szybkiej i łatwej wymiany, dodatkowo szersze segregatory posiadają otwór na palec ułatwiający zdejmowanie segregatora z półki. 

  Ryzy papieru

  W Copy General posiadamy w sprzedaży ryzy papieru o gramaturze 75g oraz 100g w formatach A4 oraz A3. Papier 75g jest to standardowy papier do drukarek o matowym wykończeniu, papier ten sprawdzi się dla każdego rodzaju drukarki. Papier nadaje się do wydruku szkiców, wykonywania kopi dokumentów, faktur oraz codzienne dokumenty biznesowe. Każda ryza zawiera 500 arkuszy papieru o białości ICE 161


  Papier 100g jest to papier satynowany przystosowany do druku oraz kopiowania na drukarkach laserowych. Papier 100g posiada eleganckie satynowe wykończenie przez co sprawdza się od przy wydruku  prezentacji, dokumentów firmowych oraz ulotek. Papier posiada podwyższony współczynnik 168 CIE, który zapewnia czystą biel. Producent tego papieru posiada specjalny certyfikat FSC.

  Wąsy do segregatora


  W naszej ofercie dostępne są specjalne wąsy do segregatora, używane do podklejania rysunków architektonicznych składanych do tz. koszulki. Wąs dodatkowo zabezpiecza rysunek przed wyrwaniem. Wąs tego rodzaju dzielony jest na dwie części, pierwsza część pokryta jest materiałem samoprzylepnym, który przyklejany jest do mapy lub rysunku. Druga część posiada specjalny system otworów pozwalający na wpięcie mapy do segregatora. Wysokość wąsa wynosi 297 mm. 

  Tuby tekturowe

  W naszej ofercie znajdą Państwo tuby tekturowe w wersji z okrągłym lub kwadratowym zakończeniem. Tuby okrągłe oferujemy w długości 35 cm, 45 cm, 55 cm, 70 cm, 73 cm, 102 cm. Tuby z kwardatowym zakończeniem są preferowna przez firmy kurierskie, jako że są one bardziej stabline. Tuby sprawdzają się przy transporcie plakatów, rysunków oraz map.

  Przekładki do segregatora

  W naszej ofercie znajdą Państwo przekładki do segregatora. Przekładki wykonane są z grubego kartonu o gramaturze 180g i występują w wielu kolorach: zółtym, zielonym, niebieskim, różowym. Przekładki standardowo mają wymiar 105x240 mm, dodatkowe 3 cm wystające poza obręb dokumentacji pozwalają na wykonanie adnotacji dotyczącej danej sekcji segregatora.   Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018