Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Rollup

Format

Typ kasety

Zadruk

Typ podłoża

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Rollupy reklamowe

Szybkość

Realizujemy zamówienia z dnia na dzień

Dwa rodzaje stelaża

Roll-upy dostępne są w wersji Exclusive oraz Regular.

Praktyczność

Cały roll-up waży tylko kilka kilogramów i łatwo można się go przenosić.

Roll Up - Warto wiedzieć

Roll-upy wykonujemy na wysokogatunkowej tkaninie folii poliestrowej 250 mic. Druk roll-upów odbywa się w technologii lateksowej, która zapewnia wysoką jakość wydruku, żywą kolorystykę oraz trwałe kolory nawet po długim okresie użytkowania. W ofercie dostępne są cztery szerokości roll-upów: 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm, w wersjach jedno- i dwustronnej.

 

Roll-up można zamówić z kasetą w wersji Exclusive, Regular, które różnią się od siebie jakością kasety. Klienci Copy General najczęściej wybierają roll-upy w wersji Exlusive. Roll-upy Exclusive są elegancko wykończone i posiadają szeroką podstawę, która zapewnia stabilność. Kaseta wykonana jest z aluminium wysokiej jakości, w kształcie “łezki”. Wersja Exclusive nadaje się również do użytku zewnętrznego.

 

Kaseta w wersji Regular wykonana jest z aluminium i posiadają po dwie nóżki. Różnica w obu wersjach dotyczy grubości i jakości aluminium. Roll-up Regular wykonany jest z grubego aluminium. Oferowane roll-upy są bardzo praktyczne, umożliwiają łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej do indywidualnych potrzeb.

 

Zastosowanie

Roll-up to doskonała forma wizualizacji firmy lub produktu skutecznie wspierającego promocję. Znajdują zastosowanie podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych, wystaw czy eventów. Najczęściej wykonuje się na nich wydruk agendy, reklamy, informacji, programy szkoleń oraz informacje o lekach. Roll-upy mają zastosowanie w aptekach, ośrodkach zdrowia, lecznicach, szpitalach.

Dlaczego warto wybrać rollup w Copy General?

Dlaczego warto wybrać rollup-y w naszej drukarni online? Już wyjaśniamy!

 1. Nasi fachowcy zajmą się przygotowaniem unikalnego projektu graficznego. W zależności od formatu roll-upa, rozdzielczość pliku z projektem wynosi 120-150 dpi. Plik najczęściej przygotowywany jest w formacie PDF, TIFF  lub JPG. Projekt przesyłamy do akceptacji klienta.
 2. Oferujemy różne typy kaset ‒ proponujemy dwa typy kaset ‒ Regular i Exclusive. Czym różnią się wymienione kasety?
 • Exclusive ‒ to kaseta wykonana z wysokiej jakości aluminium, jest bardzo stabilna i nieco cięższa niż kaseta Regular. Kasety Exclusive doskonale sprawdzają się wewnątrz, jak również na zewnątrz obiektów, są bardzo trwałe.
 • Regular ‒ to kasety z dwiema nóżkami do stabilizacji, kaseta wykonana jest z cieńszego niż kaseta Exclusive aluminium.
 1. Oferowane przez nas wydruki wykonane na doskonale się prezentują i nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Ponadto, wykonane są na wytrzymałej folii poliestrowa 250mic.
 2. Stojak ‒ wszystkie roll-upy wyposażone są w stojaki, dzięki którym cała konstrukcja jest bardzo stabilna.
 3. Rollupy pakujemy w wygodne torby, w których można w wygodny sposób przenosić roll-upy.
 4. Zapewniamy krótkie terminy realizacji każdego z zamówień.
 5. Rollupy możecie zamówić w kilka minut o każdej porze dnia i nocy.
 6. Każde zamówienie realizujemy sprawnie i dbamy o szybką dostawę.

Rodzaje

Oferujemy roll-upy z nadrukiem jedno- lub dwustronnym. Czy różnią się oba te rodzaje? Wyjaśniamy!

 • Roll up jednostronny - w przypadku roll-upów jednostronnych grafika znajduje się tylko po jednej stronie masztu. Takie roll-upy można ustawić na przykład pod ścianą. Roll-upy z zadrukiem jednostronnym są zazwyczaj tańsze od tych z zadrukiem dwustronnym.
 • Roll up dwustronny  ‒ taki stojak reklamowy umożliwia dwustronną prezentację. W zależności od preferencji po obu stronach masztu mogą znajdować się takie same lub inne grafiki. Rollupy dwustronne wyglądają bardzo elegancko.

Roll up - skuteczna forma reklamy

Roll-upy, czyli stojaki reklamowe, to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i budowę jej pozytywnego wizerunku. Rollupy doskonale sprawdzają się podczas eventów, targów, konferencji, szkoleń i wszelkiego typu wydarzeń branżowych.


To oczywiście nie koniec zalet takiej formy reklamy. Roll-upy są łatwe w montażu i demontażu, a co za tym idzie, bez najmniejszych problemów można przenosić je w różne miejsca. Ponadto, współczesne technologie umożliwiają stworzenie niezwykle estetycznych wydruków, które doskonale  prezentują się i już z daleka przyciągają wzrok potencjalnych klientów i kontrahentów.

Roll Up'y - Cennik

Oferujemy rollupy w szerokim przedziale cenowym, na wysokość ceny wpływ mają takie kwestie, jak typ kasety, rodzaj zadruku czy wielkość roll-upa. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik.


Format Zadruk Model Cena brutto
85 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Regular 563,00
100 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Regular 606,00
120 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Regular 649,00
150 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Regular 736,00
85 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 655,00
100 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 714,00
120 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 855,00
150 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 947,00
85 x 200 cm pełnokolorowy 4+4 Regular 1001,00
100 x 200 cm pełnokolorowy 4+4 Regular 1072,00
120 x 200 cm pełnokolorowy 4+4 Regular 1202,00
150 x 200 cm pełnokolorowy 4+4 Regular 1413,00
85 x 200 cm pełnokolorowy 4+4 Exclusive 1126,00
100 x 200 cm pełnokolorowy 4+4 Exclusive 1267,00

 

Zamów online

Zadbaliśmy o to, by składanie zamówień w naszej drukarni online przebiegało bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Wystarczy wypełnić formularz dotyczący parametrów zamawianego roll-upa ‒ jego wielkości, typu zadruku czy rodzaju kasety, a następnie umieścić zamówiony artykuł w koszyku. Kolejny  krok to wybór opcji płatności. Całą resztą zajmie się nasz zespół.


Zamówienia możecie składać o każdej porze dnia i nocy. W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań zachęcamy do kontaktu ‒ z przyjemnością pomożemy!


Zapraszamy do współpracy!

 

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018