Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Rollup

Format

Typ kasety

Zadruk

Typ podłoża

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Rollupy reklamowe

Szybkość

Realizujemy zamówienia z dnia na dzień

Szeroka oferta

Wykonujemy roll-up w czterech szerokościach w wersji jednostronnej lub dwustronnej.

Praktyczność

Cały roll-up waży tylko kilka kilogramów i łatwo się go przenosić.

Druk roll-up wykonujemy na wysokogatunkowej tkaninie folii poliestrowej 250 mic. Pracujemy z technologią lateksową, która zapewnia wysoką jakość wydruku, żywą kolorystykę oraz trwałe kolory nawet po długim okresie użytkowania. W ofercie dostępne są cztery szerokości roll-upów: 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm, w wersjach jedno- i dwustronnej.

Roll-up – skuteczna forma reklamy

Roll-upy, czyli stojaki reklamowe, to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i budowę jej pozytywnego wizerunku. Roll-upy doskonale sprawdzają się podczas eventów, targów, konferencji, szkoleń i wszelkiego typu wydarzeń branżowych.

To oczywiście nie koniec zalet takiej formy reklamy. Roll-upy są łatwe w montażu i demontażu, a co za tym idzie, bez najmniejszych problemów można przenosić je w różne miejsca. Ponadto współczesne technologie umożliwiają stworzenie niezwykle estetycznych wydruków, które doskonale  prezentują się i już z daleka przyciągają wzrok potencjalnych klientów i kontrahentów.

Roll-upy Exlusive

W Copy Genera oferujemy roll-upy w wersji Exlusive, są one elegancko wykończone i posiadają szeroką podstawę, która zapewnia stabilność. Kaseta wykonana jest z aluminium wysokiej jakości, w kształcie “łezki”. Wersja Exclusive nadaje się również do użytku zewnętrznego. 

Zastosowanie roll-up

Roll-up to doskonała forma wizualizacji firmy lub produktu skutecznie wspierającego promocję. Znajdują zastosowanie podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych, wystaw czy eventów. Najczęściej wykonuje się na nich wydruk agendy, reklamy, informacji, programy szkoleń oraz informacje o lekach. Roll-upy mają zastosowanie w aptekach, ośrodkach zdrowia, lecznicach, szpitalach.

Dlaczego warto wybrać drukarnię roll-upów w Copy General?

Dlaczego warto wybrać roll-upy w naszej drukarni online? Już wyjaśniamy!

Nasi fachowcy zajmą się przygotowaniem unikalnego projektu graficznego. W zależności od formatu roll-upa rozdzielczość pliku z projektem wynosi 120-150 dpi. Plik najczęściej przygotowywany jest w formacie PDF, TIFF  lub JPG. Projekt przesyłamy do akceptacji klienta.

Oferowane przez nas wydruki roll-upów doskonale się prezentują i nie blakną pod wpływem promieni słonecznych. Ponadto wykonane są na wytrzymałej folii poliestrowej 250 mic. Wszystkie roll-upy wyposażone są w stojaki, dzięki którym cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Całość pakujemy w torby, w których można w wygodny sposób przenosić roll-upy.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji każdego z zamówień. Prowadzimy drukarnię online, dzięki czemu można zamówić roll-upy w kilka minut, o każdej porze dnia i nocy. Każde zamówienie realizujemy sprawnie i dbamy o szybką dostawę.

Roll-up – rodzaje

Oferujemy roll-upy z nadrukiem jedno- lub dwustronnym. 

  • Roll-up jednostronny – w przypadku roll-upów jednostronnych grafika znajduje się tylko po jednej stronie masztu. Takie roll-upy można ustawić na przykład pod ścianą. Roll-upy z jednostronne są zazwyczaj tańsze od dwustronnych.

  • Roll-up dwustronny – taki stojak reklamowy umożliwia dwustronną prezentację. W zależności od preferencji po obu stronach masztu mogą znajdować się takie same lub inne grafiki. Rollupy dwustronne wyglądają bardzo elegancko.

Roll-upy – cennik

Oferujemy roll-upy w szerokim przedziale cenowym, na wysokość ceny wpływ mają takie kwestie, jak typ kasety, rodzaj zadruku czy wielkość roll-upa. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik. 


Format Zadruk Model Cena brutto
85 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 655,00
100 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 714,00
120 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 855,00
150 x 200 cm pełnokolorowy 4+0 Exclusive 947,00

 

Zamów online

Zadbaliśmy o to, by składanie zamówień w naszej drukarni online przebiegało bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Wystarczy wypełnić formularz dotyczący parametrów zamawianego roll-upa ‒ jego wielkości, typu zadruku czy rodzaju kasety, a następnie umieścić zamówiony artykuł w koszyku. Kolejny  krok to wybór opcji płatności. Całą resztą zajmie się nasz zespół.

Zamówienia możecie składać o każdej porze dnia i nocy. W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy!

Zapraszamy do współpracy!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018