Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Rollup
Format
Typ kasety
Zadruk
Typ podłoża
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Roll-up

Szybkość
Realizujemy zamówienia z dnia na dzień
Trzy rodzaje stelaża
Roll-upy dostępne są w wersji Exclusive, Regular i Basic.
Praktyczność
Cały roll-up waży tylko kilka kilogramów i łatwo można się go przenosić.

Roll Up - Warto wiedzieć

Roll-upy wykonujemy na wysokogatunkowej tkaninie banerowej typu Blockout o gramaturze 440g/m2. Druk roll-upów odbywa się w technologii solwentowej, która zapewnia wysoką jakość wydruku, żywą kolorystykę oraz trwałe kolory nawet po długim okresie użytkowania. W ofercie dostępne są cztery szerokości roll-upów: 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm, w wersjach jedno- i dwustronnej.
 
Roll-up można zamówić z kasetą w wersji Exclusive, Regular i Basic, które różnią się od siebie jakością kasety. Klienci Copy General najczęściej wybierają roll-upy w wersji Exlusive. Roll-upy Exclusive są elegancko wykończone i posiadają szeroką podstawę, która zapewnia stabilność. Kaseta wykonana jest z aluminium wysokiej jakości, w kształcie “łezki”. Wersja Exclusive nadaje się również do użytku zewnętrznego.
 
Pozostałe kasety w wersji Basic i Regular wykonane są z aluminium i posiadają po dwie nóżki. Różnica w obu wersjach dotyczy grubości i jakości aluminium. Roll-up Regular wykonany jest z grubego aluminium, które sprawia, że rollup jest bardziej stabilny niż wersja Basic, która wykonana jest z cienkiego aluminium i nie jest polecana do użytku zewnętrznego. Oferowane roll-upy są bardzo praktyczne, umożliwiają łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej do indywidualnych potrzeb.
 

Zastosowanie

Roll-up to doskonała forma wizualizacji firmy lub produktu skutecznie wspierającego promocję. Znajdują zastosowanie podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych, wystaw czy eventów. Najczęściej wykonuje się na nich wydruk agendy, reklamy, informacji, programy szkoleń oraz informacje o lekach. Roll-upy mają zastosowanie w aptekach, ośrodkach zdrowia, lecznicach, szpitalach.
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018