Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zaproszenia ślubne

Format

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Koperta

Nadruk kolorem dodatkowym

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Druk zaproszeń

Kompleksowość

Projektujemy, drukujemy, uszlachetniamy, kopertujemy i wysyłamy zaproszenia.

Różnorodność

Wykonujemy zaproszenia o dowolnym kształcie.

Szybkość

Zaproszenia drukujemy z dnia na dzień.

Warto wiedzić

Żadne przyjęcie weselne nie odbędzie się bez gości, dlatego też narzeczeni wysyłają im zaproszenia.  W Copy General drukujemy zaproszenia ślubne w standardowych formatach w wersji jednokartkowej A5, A6, DL, 14x14 cm jak i składane 2xDL składane do DL (210x198mm), A5 składane do A6, 28x14cm składane do kwadratu 14x14cm. Na życzenie stworzymy zaproszenie w dowolnym formacie wybranym przez nowożeńców. 
 
Do druku zaproszeń ślubnych używamy kilkadziesiąt rodzajów papierów gładkich oraz fakturowanych. Posiadamy papiery powlekane satynowe, matowe oraz błyszczące, w kolorze ecru, srebrne, miedziane oraz bardzo popularne w ostatnim czasie papiery ekologiczne w wersji bielonej i tekturowej. Do najpopularniejszych rodzajów papierów stosowanych przy zaproszeniach ślubnych należą: CURIONS METALIC lodowe złoto 300g, RIVES TWEED – naturalny 250g oraz EcoLine Grey ECO 290g.
 
Przy zaproszeniach ślubnych bardzo popularnym rozwiązaniem jest stosowanie różnego rodzaju uszlachetnień. W Copy General możemy zaoferować nadruk kolorem srebrnym lub Clear Tonerem, który nada połysk wybranym elementom. Foliowanie folią matową, błyszczącą , satynową lub strukturalną zabezpieczy oraz nada zaproszeniu ślubnemu niepowtarzalnego wyglądu.

Projektowanie

Zaproszenie to nie tylko tekst ale również grafika, faktura oraz koncepcja. W Copy General zaprojektujemy dla Państwa niepowtarzalne zaproszenie ślubne, urodzinowe, komunijne oraz na chrzest. Zaproszenia projektujemy wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie graficzne, stosując się do wytycznych klienta. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Każde zaproszenie możemy oczywiście spersonalizować na życzenie klienta.
 
Oprócz wykonania samego zaproszenia oferujemy również koperty oraz nadruk na kopertach. Na życzenie koperty możemy spersonalizować: imieniem, nazwiskiem lub innymi danymi np. adresowymi, datą ślubu. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu kompletację zaproszeń oraz ich wysyłkę na wskazany adres.
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018