Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Menu Weselne

  Oryginalność

  Projektujemy według indywidualnych potrzeb.

  Uszlachetnianie

  Stosujemy folię, clear toner oraz srebrzenie.

  Szybkość realizacji

  Realizujemy zamówienia z dnia na dzień a niekiedy jeszcze szybciej. 

  Nieodzowną częścią dobrze zorganizowanego przyjęcia jest przygotowanie oraz wydrukowanie menu weselnego. W Copy General oferujemy Państwu wydruk oraz zaprojektowanie menu weselnego w wybranym przez Państwa formacie oraz stylistyce. 

  Menu na wesele 

  Oferujemy Państwu wydruk standardowe menu weselnego w formatach A6 (105x148mm), A5 (148x210mm), A4 (210x297mm), DL (105x210mm) a także składanego w formatach 2xDL składane do DL (198x210mm) cz A4 składane do DL (297x210mm)

  Nasi Klienci najczęściej życzą sobie aby menu było wydrukowane na tym samym papierze co zaproszenie, dlatego też często przy wydruku menu weselnego stosujemy papiery fakturowane, ozdobne, ekologiczne. Bestsellerami są papier CURIONS METALLICS – lodowe złoto 300g, RIVES TWEED – naturalny 250g oraz papier ekologiczny  EcoLine Grey 290g. Oczywiście w naszej ofercie znajdą też państwo papiery satynowe i powlekane bez faktury. 
   
  Ślub często kojarzony jest z wystawną imprezą. Dlatego dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się różnego rodzaju uszlachetnienia np. użycie w menu weselnym clear tonera, który rozświetli i uwypukli wybrane elementy, czy też zastosowanie nadruku kolorem srebrnym, który doda menu elegancji. Zastosowanie clear toneru lub srebrzenia nie oznacza, że muszą Państwo rezygnować z foliowania menu weselnego, gdyż możemy łączyć uszlachetnienia. Do wyboru mają Państwo folię matową, satynową, błyszczącą oraz strukturalną z fakturą. 

  Projektowanie

  Przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Dlatego chcemy aby wszystko na nim było również niepowtarzalne. W Copy General zaprojektujemy dla Państwa oryginalne menu na tę uroczystość. Nie korzystamy z gotowych wzorów każdy projekt wykonujemy indywidualnie od podstaw, dopasowując grafikę, materiał oraz uszlachetnienie do przygotowanej przez Państwa koncepcji. Dodatkowo nasze projekty są bardzo przystępne cenowo i zaczynają się już od 150 zł.


  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018