Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Menu Weselne

Format

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Menu Weselne

Oryginalność

Projektujemy według indywidualnych potrzeb.

Uszlachetnianie

Stosujemy folię, clear toner oraz srebrzenie.

Szybkość realizacji

Realizujemy zamówienia z dnia na dzień a niekiedy jeszcze szybciej. 

Nieodzowną częścią dobrze zorganizowanego przyjęcia jest przygotowanie oraz wydrukowanie menu weselnego. W Copy General oferujemy Państwu wydruk oraz zaprojektowanie menu weselnego w wybranym przez Państwa formacie oraz stylistyce. 

Menu na wesele 

Oferujemy Państwu wydruk standardowe menu weselnego w formatach A6 (105x148mm), A5 (148x210mm), A4 (210x297mm), DL (105x210mm) a także składanego w formatach 2xDL składane do DL (198x210mm) cz A4 składane do DL (297x210mm)

Nasi Klienci najczęściej życzą sobie aby menu było wydrukowane na tym samym papierze co zaproszenie, dlatego też często przy wydruku menu weselnego stosujemy papiery fakturowane, ozdobne, ekologiczne. Bestsellerami są papier CURIONS METALLICS – lodowe złoto 300g, RIVES TWEED – naturalny 250g oraz papier ekologiczny  EcoLine Grey 290g. Oczywiście w naszej ofercie znajdą też państwo papiery satynowe i powlekane bez faktury. 
 
Ślub często kojarzony jest z wystawną imprezą. Dlatego dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się różnego rodzaju uszlachetnienia np. użycie w menu weselnym clear tonera, który rozświetli i uwypukli wybrane elementy, czy też zastosowanie nadruku kolorem srebrnym, który doda menu elegancji. Zastosowanie clear toneru lub srebrzenia nie oznacza, że muszą Państwo rezygnować z foliowania menu weselnego, gdyż możemy łączyć uszlachetnienia. Do wyboru mają Państwo folię matową, satynową, błyszczącą oraz strukturalną z fakturą. 

Projektowanie

Przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Dlatego chcemy aby wszystko na nim było również niepowtarzalne. W Copy General zaprojektujemy dla Państwa oryginalne menu na tę uroczystość. Nie korzystamy z gotowych wzorów każdy projekt wykonujemy indywidualnie od podstaw, dopasowując grafikę, materiał oraz uszlachetnienie do przygotowanej przez Państwa koncepcji. Dodatkowo nasze projekty są bardzo przystępne cenowo i zaczynają się już od 150 zł.


Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018