Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Oklejanie witryn lokali i mieszkań

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego. 

Druk lateksowy w nowej odsłonie

Przedstawiamy nasz najnowszy zakup: HP latex 570. To najnowsza odsłona plotera drukującego w technologii lateksowej, dzięki któremu, w jeszcze lepszej jakości, możemy wykonać: naklejki, roll-up, banery, x-banery, plakaty, wydruki na folii, OWV (one way vision), backlity oraz wiele więcej. 

Te produkty zamówisz online!
Identyfikatory
Identyfikatory

Wykonujemy identyfikatory personalizowane na eventy, konferencje, szkolenia. Identyfikatory wykonujemy w wersji laminowanej, ekologicznej oraz pół ekologicznej w jednym z czterech rozmiarów do wyboru. W identyfikatorze możemy wykonać otwór na smycz lub klips z zawieszką. 

przejdź do kalkulacji

Roll-up
Roll-up

Oferujemy roll-up w wersji Exclusive z elegancką stopką w kształcie łezki oraz Regular z dwiema nóżkami. W ofercie dostępne są cztery szerokości roll-upów: 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm. Roll-upy występują w wersji z jednostronny lub dwustronnym nadrukiem. 

przejdź do kalkulacji

Druk na folii
Druk na folii
Wykonujemy druk wielkoformatowy na foli samoprzylepnej. Taki wydruk możemy zastosować przy oklejaniu trybunki, wydruku plakatów oraz oznaczeń informacyjnych. Wydruki możemy wykonać na foli standardowej lub foli z klejem punktowym easy dot, która nie pozostawia śladów na powieżchni po jej odklejeniu.

przejdź do kalkulacji

Menu na eventy
Menu na eventy
Oferujemy druk oraz zaprojektowanie menu na wydarzenie. Wykonujemy menu w formie pojedyńczej kartki: DL, A5, A4 lub w formie składanej A4 składane do DL, A5 lub składane po krótszym boku do formatu 105x297mm.

przejdź do kalkulacji

Plansze
Plansze
Oferujemy wydruk plansz na piankach oraz płycie PVC na eventy. Plansze na eventach stosuje się najczęściej jako materiały do prezentacji twórczości autora, fotografi, materiały pomocnicze dla prelegatów, materiały brandingowe, tablice informacyjne lub znaki kierunkowe. 


przejdź do kalkulacji

Zaproszenie
Zaproszenie
Świadczymy usługę druku oraz projektowania zaproszeń na eventy (gale, konferencje, wydarzenia, wernisarze). Zaproszenia wykonujemy w fornie pojedyńczej kartki lub składane, dodatkowo zaproszenia możemy uszlachetnić folią lub zastosować srebrzenie albo lakier wybiórczy.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018