Trwa wczytywanie produktów
 Drukujemy na wczoraj

Oklejaine witryn lokali i mieszkań

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego. 

Druk lateksowy w nowej odsłonie

Przedstawiamy nasz najnowszy zakup: HP latex 570. To najnowsza odsłona plotera drukującego w technologii lateksowej, dzięki któremu, w jeszcze lepszej jakości, możemy wykonać: naklejki, roll-up, banery, x-banery, plakaty, wydruki na folii, OWV (one way vision), backlity oraz wiele więcej. 

Te produkty zamówisz online!
Zaproszenia
Zaproszenia

Organizujesz koncert, wystawę lub konferencję? Takie wydarzenie nie odbędzie się bez gości, dlatego zamów u nas oryginale zaproszenia.

przejdź do kalkulacji

Roll-up
Roll-up

Roll-upy to elegancki i nowoczesny system reklamowy, którego podstawę tworzy grafika zawinięta w kasetę. Całość mieści się w poręcznym pokrowcu.

przejdź do kalkulacji

Naklejki
Naklejki

Naklejki to ciekawy produkt, który może pełnić funkcję reklamową, informacyjną oraz promocyjną. Sprawdza się podczas targów, eventów oraz rożnego rodzaju akcji reklamowych.

przejdź do kalkulacji

Teczki ofertowe
Teczki ofertowe

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego składaj oferty handlowe w personalizowanych teczkach wykonanych w Copy General.

przejdź do kalkulacji

Magnesy reklamowe
Magnesy reklamowe

Magnesy reklamowe to nowoczesny i mobilny nośnik reklamy wizualnej.

przejdź do kalkulacji

One way vision
One way vision
Folia One Way Vision służy do prezentacji grafiki głównie na witrynach sklepowych lub na szybach pojazdów.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018