Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Zawieszki personalizowane

  Niskie nakłady

  Realizujemy zamówienia już od kilkudziesięciu sztuk.

  Eleganckie

  Oferujemy uszlachetnienie folią, Clear Tonerem lub poprzez tłoczenie.

  Szybkość

  Zawieszki możemy wykonać już na następny dzień.

  Druk zawieszek - Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy zawieszki w dowolnym kształcie, w rozmiarze mieszczącym się w obrysie formatu B4 (250x350 mm). W ofercie standardowej posiadamy zawieszkę na drzwi oraz zawieszkę na butelki. Zawieszki w innym kształcie oraz innego przeznaczenia wykonujemy na indywidualne zlecenie. Zawieszka może mieć kształt koła, kwadratu, serca, butelki, a nawet fortepianu. Dodatkowo na zawieszce może zostać wykonane tłoczenie lub perforowanie.

  Zawieszka na drzwi

  Pomimo że zawieszka na drzwi głownie kojarzy nam się z hotelami, pensjonatami i motelami, jako środek komunikacji pomiędzy obsługą a gościem np. „ Nie przeszkadzać”, „Proszę posprzątać pokój’, „Zamknięte awaria”, może ona również być elementem reklamowym lub informującym. Na zawieszkach możemy umieścić informację o promowanych atrakcjach, czy akcjach jaki znajdują się w pobliżu. Jako że zawieszka ma uniwersalna kształt i łatwo można ją usunąć może być stosowana również na innych elementach np. kranach przypominając o konieczności mycia rąk, stolikach dając znać iż jest on zdezynfekowany, jako rodzaj awizo zostawiony przez kuriera.

  W Copy General zawieszki na drzwi standardowo wykonujemy w formacje 75x200 cm na grubym 400g papierze, jednak oprócz niego w naszej ofercie znajdują się papiery powlekane, ekologiczne oraz fakturowane w szerokiej gamie kolorystycznej. Zawieszkę na drzwi możemy dodatkowo uszlachetnić folią: matową, błyszczącą, satynową lub strukturalną. Nadruk możemy wykonać w trybie jedno lub dwustronny. Możliwe jest oczywiście przygotowanie indywidualnego kształtu zawieszki na drzwi.

  Zawieszki do woreczków ( Zawieszki z euro dziurką lub otworem)


  W Copy General możemy dla Państwa wykonać elegancie i praktyczne papierowe lub tekturowe zawieszki na torebki oraz woreczki które sprawdzą się przy prezentacji produktów przy sklepie. Zawieszki wykonane w Copy General mogą mieć dowolną szerokości oraz wysokość o ile będzie się on mieścił w rozmiarze B4 (250x350 mm), mogą one mieć poziomy, pionowy lub kwadratowy kształt. Każda wykonana zawieszka posiada otwór na jej zawieszenie na stojaku może ona mieć standardowy kształt koła lub tz. euro dziurki.

  Zawieszki można stosować do artykuły szkolne i biurowe, artykuły elektryczne, artykuły wędkarskie, artykuły zoologiczne, artykuły sportowe, zabawki, kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, drobne narzędzia oraz wiele innych.
  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018