Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Zawieszki personalizowane

  Niskie nakłady

  Realizujemy zamówienia już od kilkudziesięciu sztuk.

  Eleganckie

  Oferujemy uszlachetnienie folią, Clear Tonerem lub poprzez tłoczenie.

  Szybkość

  Zawieszki możemy wykonać już na następny dzień.

  Druk zawieszek - Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy zawieszki w dowolnym kształcie, w rozmiarze mieszczącym się w obrysie formatu B4 (250x350 mm). W ofercie standardowej posiadamy zawieszkę na drzwi oraz zawieszkę na butelki. Zawieszki w innym kształcie oraz innego przeznaczenia wykonujemy na indywidualne zlecenie. Zawieszka może mieć kształt koła, kwadratu, serca, butelki, a nawet fortepianu. Dodatkowo na zawieszce może zostać wykonane tłoczenie lub perforowanie.
   
  Do zawieszek stosujemy papiery powlekane, ozdobne oraz fakturowane. Papiery dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej od białych, poprzez srebrne i beżowe na miedzianych kończąc. W celu dodatkowego uszlachetnienia zawieszki możemy zastosować Clear Toner lub uszlachetnić ją foliąmatową, błyszczącą, satynową lub strukturalną.
   
  Zawieszki doskonale sprawdzą się na przyjęciach, eventach, imprezach okolicznościowych na takich produktach jak napoje, alkohole. Innym typem zawieszek są zawieszki hotelowe stosowane na drzwiach. Zaletą wykonywania zawieszek w Copy General jest cyfrowa technologia wydruku, dzięki czemu możemy wydrukować nawet niewielkie ilości.
  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018