Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zawieszki

Produkt

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Zawieszki personalizowane

Niskie nakłady

Realizujemy zamówienia już od kilkudziesięciu sztuk.

Eleganckie

Oferujemy uszlachetnienie folią, Clear Tonerem lub poprzez tłoczenie.

Szybkość

Zawieszki możemy wykonać już na następny dzień.

Druk zawieszek - Warto wiedzieć

W Copy General wykonujemy zawieszki w dowolnym kształcie, w rozmiarze mieszczącym się w obrysie. W ofercie standardowej posiadamy zawieszkę na drzwi oraz zawieszkę na butelki. Zawieszki w innym kształcie oraz innego przeznaczenia wykonujemy na indywidualne zlecenie. 

Zawieszka na drzwi

Pomimo że zawieszka na drzwi głownie kojarzy nam się z hotelami, pensjonatami i motelami, jako środek komunikacji pomiędzy obsługą a gościem np. „ Nie przeszkadzać”, „Proszę posprzątać pokój’, „Zamknięte awaria”, może ona również być elementem reklamowym lub informującym. Na zawieszkach możemy umieścić informację o promowanych atrakcjach, czy akcjach jaki znajdują się w pobliżu. Jako że zawieszka ma uniwersalna kształt i łatwo można ją usunąć może być stosowana również na innych elementach np. kranach przypominając o konieczności mycia rąk, stolikach dając znać iż jest on zdezynfekowany, jako rodzaj awizo zostawiony przez kuriera.

W Copy General zawieszki na drzwi standardowo drukujemy dwustronnie w formacje 75x200 mm na grubym 350g papierze z satynowym wykończeniem. Zawieszkę na drzwi możemy dodatkowo uszlachetnić folią: matową, błyszczącą lub  satynową. Możliwe jest oczywiście przygotowanie indywidualnego kształtu zawieszki na drzwi jak również wydruk na innym papierze np. ekologicznym lub ozdobnym. 

Zawieszka na butelkę

W Copy General wykonamy zawieszki na butelki o dowolnym kształcie oraz wielkości. Zawieszka na butelkę sprawdzi się zarówno podczas organizacji przyjęcia weselnego jako alternatywa dla naklejek na butelki, jaki podczas eventu w charakterze materiału marketingowego. Na zawieszce możemy umieścić hasło przewodnie wydarzenia, cytat, numer stolika, logo, harmonogram wydarzenia. 

Standardowy format zawieszki wynosi 52x190 mm i wykonywana jest ona na satynowym papierze. Zawieszkę na butelkę możemy dodatkowo uszlachetnić folią: matową, błyszczącą lub  satynową. Zawieszki standardowo  drukujemy na papierze o gramaturze 200g, natomiast zawieszki na butelkę foliowane na papierze o gramaturze 250g. Zawieszka posiada otwór na nakrętkę oraz specjalne nacięcia dzięki którym można łatwo ją założyć i zdjąć. 

Zawieszki do woreczków ( Zawieszki z euro dziurką lub otworem)


W Copy General możemy dla Państwa wykonać elegancie i praktyczne papierowe lub tekturowe zawieszki na torebki oraz woreczki które sprawdzą się przy prezentacji produktów przy sklepie. Zawieszki wykonane w Copy General mogą mieć dowolną szerokości oraz wysokość o ile będzie się on mieścił w rozmiarze B4 (250x350 mm), mogą one mieć poziomy, pionowy lub kwadratowy kształt. Każda wykonana zawieszka posiada otwór na jej zawieszenie na stojaku może ona mieć standardowy kształt koła lub tz. euro dziurki.

Zawieszki można stosować do artykuły szkolne i biurowe, artykuły elektryczne, artykuły wędkarskie, artykuły zoologiczne, artykuły sportowe, zabawki, kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, drobne narzędzia oraz wiele innych.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018