Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Kopiowanie dokumentacji

  Szybkość

  Często jako jedyni podejmujemy się wykonania danej pracy w podanym terminie. 

  Skrupulatność

  Każdą kopię oraz skan sprawdzamy dokładnie z orygniałem. 

  Park maszynowy

  Posiadamy profesjonale maszyny do kopiowania mało i wielkoformatowego. 

  Warto wiedzieć

  W Copy General od ponad 25 lat zajmujemy się kopiowaniem oraz skanowaniem dokumentacji powykonawczych, projektowych, inżyynieryjnych, geodezyjnych, prawnych oraz księgowych. Wiemy jak ważne przy kopiowanu materiaów są szczegóły, dlatego korzystamy z najnowocześniejszych skanerów, ploterów oraz maszyn drukujących, firm HP, ROWE, EPSON. Sprawia to że wykonane kopie są bardzo dokładne. 

  Z naszych usług kopiowania wielkoformatowego najczęściej korzystają projektanci, architekci, inżynierowie i architekci wnętrz, którzy wyjątkowo cenią sobie w naszych kopiach szarości, kolorystykę, delikatność linii oraz dokładność. Kopie czarno-białe i kolorowe wykonujemy na tych samych urządzeniach, dzięki czemu są one identyczne pod względem szarości oraz grubości linii. Maksymalna szerokość kopiowanych materiałów wynosi aż 106 cm. A prędkość druku to aż 23m2 na minutę. Każdy rysunek przed wykonaniem jest skanowany i obrabiany w celu uzyskania najlepszej jakości kopii. 

  Do wykonywania kopi małoformatowych używamy najczęściej maszyn firmy EPSON krote pozwalają na szybką realizację zamówienia i wykonują dokładne kopie. Dokładamy przy tym wszelkich starań aby kopia wygladała jak orygniała włączając w to zszywki, przekładki, koszulki, skoroszyty. 

  Wykończenie

  Maszyny HP Page Wide 2000 do druku technicznego (CAD-owskiego) wyposażone są w składarki automatyczne, dzięki czemu, że w tym samym przebieg wykonywany jest proces wydruk oraz złożenia rysunku. W Copy General składamy również rysunki do formatu A3. Wydrukowane dokumenty możemy złożyć: do teczki, do wpięcia z 3 cm marginesem lub do koszulki, do której możemy dokleić wąs ułatwiający włożenie dokumentów do segregatora.

  Złożone dokumenty w rozmiarze A4 możemy oprawić w twardą oprawę architektoniczną, która wymagana jest w większości urzędów. Ma ona przezroczysty, mleczny lub skóropodobny przód. Isnieje również opcja włożenia dokumentów do segregatora, zbinowania lub sklejenia. 

  Doświadczenie

  Copy General jest liderem rynku w kopiowaniu dokumentacji technicznych, architektonicznych, budowlanych i powykonawczych. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Wykonywaliśmy druki dokumentacji dla takich projektów jak Millennium Plaza, PGE Arena, Mostu Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, Złotych Tarasów czy Oczyszczalni ścieków „Czajka”. W historii Copy General skopiowaliśmy, wydrukowaliśmy i złożyliśmy około 15 milionów metrów kwadratowych rysunków.

   

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018