Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Drukowanie

Format

Zadruk

Papier

Dziurkowanie

Termin realizacji
Minimalna wartość dla zamówienia on-line wynosi 20 zł
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Druk online

Szybkość realizacji

W ciągu doby wydrukujemy 500 000 wydruków czarno-białych i 300 000 kolorów.

Wysoka jakość

Wydruki są żywe i nie blakną, zdjęcia oraz grafiki wyraziste a czcionka delikatna.

Wiele materiałów

Posiadamy szeroką gamę papierów powlekanych, ozdobnych i fakturowanych.

Warto wiedzieć

W Copy General wiemy, że aby wydruki kolorowe oraz czarno-białe prezentowały się efektownie, należy korzystać z wyspecjalizowanych maszyn oraz materiałów dedykowanych do stosowanej technologii nadruku. Dzięki czemu drukowane wykresy, zdjęcia, grafiki oraz obrazy są wysokiej jakości, nie blakną, a czcionka jest elegancka i subtelna.

Druk czarno-biały standardowo wykonujemy na 80g/m2 papierze na maszynach renomowanych firm, cechujących się szeroką gamą odcieni szarości. Do druku kolorowego oprócz standardowego 100g/m2 papieru satynowego używamy również papierów powlekanych oraz ozdobnych o różnych fakturach, w gramaturze od 120 – 400 g/m2. Możliwe jest też zamówienie wydruku na papierze spoza naszej oferty.

Oprócz standardowych małoformatowych wydruków A4 oraz A3 oferujemy wydruk materiałów w dużo większych formatach. Dzięki czemu możemy wykonać materiały składające się z trzech (tryptyki), czterech a nawet pięciu elementów formatu A4. 

Zastosowanie

W małym formacie drukujemy materiały dla branży eventowo-szkoleniowej na konferencje, szkolenia, sympozja i zjazdy. Dla branży bankowej: raporty finansowe, giełdowe czy prezentacje, a dla branży farmaceutycznej broszury o lekach. Oprócz tego druk małoformatowy sprawdza się przy wykonywaniu druków sygnalnych (przykładów i proofów), książek w niskich nakładach, scenariuszy filmowych i serialowych, kosztorysów, katalogów produktowych oraz projektów budowlanych.

Wykończenie

Wydrukowane materiały można zszyć, oprawić w spiralę plastikową lub metalową, włożyć w listwę, złączyć twardą oprawą zaciskaną, skleić lub zastosować oprawę Perfect Binding. Oprawa Perfect Binding jest to specjalny rodzaj oprawy klejonej, w której okładka przygotowywana jest indywidualnie i wygląda dokładnie jak książka.   Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018