Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Materiały reklamowe, które pomogą promować twoją restaurację
 

Co nas charakteryzuje?

Oryginalność

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie- nie działamy na szablonach.

Szybkość

Zamówienia drukujemy nawet „na wczoraj”

Różnorodność

Oferujemy szerokie spektrum materiałów marketingowych drukowanych dla restauracji.

Produktu reklamowe dla restauracji

  • Menu - aby goście mogli zapoznać się z bogactwem oferowanych potraw.
  • Pianki/Płyty PCV;- Pianka lub płyta PVC to doskonały sposób na usztywnienie wydrukowanych materiałów.
  • Naklejki - to uniwersalny produkt, który pełni funkcję reklamową, informacyjną lub promocyjną. Sprawdza się podczas akcji reklamowych i promocyjnych.
  • Wizytówki - Profesjonalnie wykonana i zaprojektowana wizytówka może otworzyć wiele drzwi. To ona jest często naszym pierwszym reprezentantem w kontaktach z nowym klientem.
  • Roll-up - to elegancki i nowoczesny system reklamowy, którego podstawę tworzy grafika zawinięta w kasetę, a całość mieści się w poręcznym pokrowcu.

O Copy General

W Copy General zajmujemy się drukowaniem już od ponad 30 lat. W tym czasie wydrukowaliśmy ponad 300 milionów stron. Dzięki temu staliśmy się ekspertem w druku. Świadczymy usługi dla firm z branży szkoleniowej, eventowej, bankowej, farmaceutycznej, reklamowej i prawniczej.
 
Ze względu na naszą elastyczność i profesjonalizm oferujemy kompleksową opiekę nad twoją restauracją w zakresie druku. Po 30 latach działania zmieniło się wiele. Nie zmieniło się tylko nasze podejście do realizacji. Zawsze szybko, zawsze jakościowo, zawsze precyzyjnie.


Potrzebują Państwo informacji o naszych usługach? Chcą złożyć zamówienie? Potrzebują znaleźć nietypowe rozwiązanie? Zachęcamy do kontaktu. Telefon: +48 22 628 62 52, e-mail: kontakt@copygeneral.pl


KEY2PRINT 2018