Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Registry personalizowane

  Sztancowanie

  Dowolny wybór rodzajów i kształtów registrów.

  Personalizacja

  Nadruk na registrach zgodnie z życzeniem

  Uszlachetnienie

  Proponujemy foliowanie lub laminowanie registrów.

  Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy registry w wersji jedno i dwustronnej. W standardzie posiadamy dwa komplety gotowych wzorów przekładek, dopasowanych do formatów A4 oraz A5. Ułatwia to szybkie wykonanie zlecenia. Każdy z gotowych kompletów zawiera 10 przekładek, które można indywidualnie spersonalizować. Oczywiście na zamówienie możliwe jest również wykonanie registrów w innym formacie, kształcie oraz podziale (ilość zakładek). Przekładka z wystającym registrem jest indywidualnie drukowana co pozwala na umieszczenie na niej np. listy dokumentów, lub tabeli z miejscem na spis dokumentów.

  Standardowo registry wykonujemy na grubym papierze (350g/m2). Polecamy również papiery powlekane w  wersjach matowej i błyszczącej oraz papiery ekologiczny. Oczywiście na indywidualne zamówienie dostępny jest szeroki wachlarz papierów ozdobnych. Wydruki wykonujemy na profesjonalnych maszynach przystosowanych do wielu rodzajów papierów, dzięki czemu wykonany nadruk jest żywy, kolory wyraziste a drobne elementy nadrukowane na wypustce są dobrze widoczne.

  Jeśli registry mają być bardziej widoczne i lepiej wyczuwalne pod palcami proponujemy foliowanie lub laminację. Taki zabieg nie dość, że dodatkowo zabezpieczy i wzmocni przekładkę z registrem to również ją wyróżni. Właściwy wybór rodzaju foliowania (matowe, błyszczące lub satynowe) nada publikacji żądanego charakteru wizualnego oraz dotykowego.

  Końcowym etapem produkcji registrów jest proces sztancowania czyli wycinania właściwego kształtu wypustki. Do najpopularniejszych kształtów należą prostokątne wypustki z zaokrąglonymi rogami oraz proste bez zaokrągleń. Jednak możliwości jest wiele. Kształt , wielkość, ilość wypustek może być zaprojektowana pod konkretną publikację i może nawiązywać do logo firmy, brandingu graficznego lub do wydarzenia. Ważne aby dokonać tego przed scaleniem dokumentu oprawą.
   

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018