Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Artykuły biurowe w Copy General

Przez okres ostatnich kilku miesięcy na naszych punktach usługowych systematycznie pojawiały się nowe artykułu biurowe. Znajdą tam państwo wiele bardzo przydatnych produktów takich jak: zszywacze, karteczki samoprzylepne, długopisy, markery, taśmy, zeszyty, przekładki i koszulki do dokumentów.

Oferta naszych artykułów jest bardzo szeroka w swoim asortymencie posiadamy min. koperty w wielu rozmiarach, typach oraz z papieru różnej jakości. Mamy standardowe koperty, które mogą służyć np. do korespondencji bieżącej, jak i kopert typu „best”, które świetnie spełnią się przy zaproszeniach. Posiadamy segregatory  przystosowane do dokumentów formatu A3 zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej, małe segregatory, których można używać jako rodzaj notatnika oraz oczywiście standardowe,  występujące w kilku wersjach: segregatory panoramiczne, segregatory zwykłe i segregatory ekskluzywne.  Na punktach dostaną Państwo wiele rodzajów teczek, które ułatwiają przenoszenie dokumentów i projektów min. teczki kopertowe, teczki z rozszerzanymi kieszeniami, teczki architektoniczne i teczki polipropylenowe  na wydruki dużego formatu.

Asortyment naszych produktów stale jest aktualizowany tak, aby mogli Państwo znaleźć  wszystko, co jest Państwu przydatne. W ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona o antyramy, ofertówki, wizytowniki i wiele innych produktów, które przydają się zarówno w życiu zawodowym, jaki i prywatnym.

Zapraszamy do naszych punktów usługowych.

KEY2PRINT 2018