Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Projekty graficzne -30%

Zamówisz projekt graficzny z 30% rabatem. 

Zamawiając teraz projekt graficzny z zakresu grafiki kreatywnej lub projekty do użytku elektronicznego otzymają Państwo na jego wykonanie 30% rabatu.

Grafika kreatywna

Prace w zakresie grafiki kreatywnej obejmują m.in. identyfikację wizualną, stworzenie logo / logotypu, księgi znaku, przygotowanie grafiki produktu np. wizytówki, ulotki, katalogu, identyfikatora od podstaw. Przy tworzeniu grafiki kreatywnej zawsze prosimy o wypełnienie tzw. briefu dzięki któremu poznajemy najistotniejsze aspekty ważne dla klienta, takie jak informacje o ofercie, grupie docelowej, celu projektu, budżecie, konkurencji, stylu, kolorystyce. Dopiero po otrzymaniu tych danych przystępujemy do realizacji projektu.

Projekty do użytku elektronicznego

Projekty do użytku elektronicznego są jednym z elementów grafiki kreatywnej, jednak w przeciwieństwie do pozostałych projektów wykorzystywane są one w internecie lub telewizji. Grafiki tego rodzaju wykorzystywane są m. in. do zaprezentowania oferty na stronie, banerach na facebooku, stronie internetowej, w reklamach adwords. Głównymi różnicami pomiędzy standardowymi grafikami a tymi wykorzystywanymi w sieci jest przestrzeń kolorystyczna oraz rozdzielczość. Projekty do użytku elektronicznego wykonywane są najczęściej w rozdzielczości 72 dpi, która nie obciąża strony. Do projektów do użytku elektronicznego stosujemy kolorystykę RGB, wykorzystywaną na monitorach.

Oferta obowiązuje do 31.07.

KEY2PRINT 2018