Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zaproszenia okazjonalne

Format

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Koperta

Nadruk kolorem dodatkowym

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Druk zaproszeń

Kompleksowość

Projektujemy, drukujemy, uszlachetniamy, kopertujemy i wysyłamy zaproszenia.

Różnorodność

Wykonujemy zaproszenia o dowolnym kształcie A5, A6, DL, składane. 

Uszlachenienia

Wykonujemy foliowanie oraz nadruk kolorem dodatkowym złotym, srebrnym, białym oraz Cleat Tonerem.

Warto wiedzieć

Uroczystości takie jak ślub, wesele, komunia, chrzest nie odbędą się bez choćby najmniejszej ilości gości, którzy umilą wydarzenie i będą jego ważną częścią. Dlatego też ważnym elementem przygotowań do uroczystości jest wysłanie zaproszeń. Odpowiednio wczesne ich wysłanie pozwoli zapraszającym na ustalenie liczby gości, natomiast gościom zapewni czas potrzebny do namysłu lub  wzięcia wolnego dnia. W Copy General projektujemy, drukujemy oraz personalizujemy zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest.

Druk zaproszeń

W Copy General wykonujemy zaproszenia w wersji jednostronnej oraz dwustronnej, w kilku najpopularniejszych rozmiarach do wyboru A5, A6, DL, kwadrat 15x15 cm i 14x14 cm a także składane po krótkim lub długim boku do formatu A5, A6, DL, 15x15 cm oraz 14x14. Możemy również wykonać zaproszenia w innym formacie a nawet kształcie.

Przy wydruku zaproszeń równie ważnym elementem jak nadruk jest materiał na jakim je wykonujemy, w naszej ofercie dostępne jest ponad 50 rodzajów papierów, takich jak papiery satynowe, matowe, błyszczące, fakturowane oraz ekologiczne. Papiery dostępne są w kolorach od białego, poprzez papiery kremowe, srebrzone, złocone na papierach o intensywnej barwie kończąc takich jak miedziane czy barwione w masie - czarny, niebieski, czerwony, fioletowy. Najpopularniejszymi papierami do druk zaproszeń ślubnych, komunijnych oraz na chrzest jest gładki papier matowy 300g. lodowe złoto 300g, naturalny biały oraz kukurydziany.

Przy wykonywaniu zaproszeń na uroczystości bardzo często stosujemy różnego rodzaju uszlachetnienia takie jak zastosowanie folii matowej, błyszczącej lub satynowej, nadruk kolorem złotym, srebrnym, białym oraz Clear Tonerem –odpowiednik lakieru wybiórczego w druku cyfrowym.

Chcesz złożyć zamówienie lub poprosić o wycenę z uszlachetnieniem dodatkowym kolorem napisz na adres kontakt@copygeneral.pl.

Projektowanie

Zaproszenie to nie tylko tekst ale również grafika, faktura oraz koncepcja. W Copy General zaprojektujemy dla niepowtarzalne zaproszenie ślubne, komunijne oraz na chrzest.  Zaproszenia projektujemy wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie graficzne, stosując się do wytycznych klienta. Nie korzystamy z ogólnodostępnych wzorów. Każde zaproszenie możemy oczywiście spersonalizować na życzenie klienta.

Nadruk na kopertach

Oprócz wykonania samego zaproszenia oferujemy również koperty oraz nadruk na kopertach. Na życzenie koperty możemy spersonalizować: imieniem, nazwiskiem lub innymi danymi np. adresowymi, datą ślubu. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu kompletację zaproszeń oraz ich wysyłkę na wskazany adres.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018