Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Nowy salon druku
Druk książek

Nowy Salon Druku Copy General

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego Salonu Druku. Jest on zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich 93, w budynku Nowogrodzka Square (wejście od strony deptaka w pobliżu Nowogrodzkiej).  Punkt znajduje się tylko 400 metrów od naszej poprzedniej lokalizacji.

 

Myśląc o naszych stałych Klientach postanowiliśmy, iż najlepszym rozwiązaniem będzie pozostawienie naszego salonu w centrum. Dzięki temu nie musicie Państwo zmieniać swoich przyzwyczajeń i wciąż macie do dyspozycji kilka rodzajów transportu aby do nas dotrzeć. Klienci przyjeżdżający do nas samochodem mogą zaparkować auta na parkingu od strony Al.Jerozolimskich lub Nowogrodzkiej. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej w odległości niecałych 300 metrów od punktu znajdą aż dwa przystanki tramwajowe lub autobusowe: “Dworzec Centralny” oraz “Plac Starynkiewicza”. Pamiętaliśmy również o osobach dojeżdżających do Warszawy, które bez problemu do nas dotrą. Wystarczy, że wysiądą na stacji “Warszawa Śródmieście WKD” lub “Warszawa Ochota”, i dojdą do punktu w niecałe 10 minut.

Aranżując nowy punkt zależało nam na ułatwieniu komunikacji pomiędzy pracownikiem a klientem. Dlatego też między innym zmniejszyliśmy odległość pomiędzy strefą samoobsługową a ladą do obsługi Klientów, dzięki czemu dużo łatwiej poprosić pracownika o pomoc. Otwarty punkt, w którym praktycznie z każdego miejsca można skontaktować się z pracownikiem pozwala na bardziej efektywne wykonywanie zleceń. Ważnym elementem podczas aranżacji nowego punktu była wygoda naszych klientów dlatego też na punkcie znajdują się krzesła dla klientów, stół przy którym można przygotować materiały do kopiowania oraz długa lada gdzie bez problemu można rozłożyć materiały do kopiowania. Dodatkowo aby jeszcze bardziej przyspieszyć obsługę naszych Klientów zwiększyliśmy liczbę stanowisk obsługi do czterech.

Jako, że nasza firma od lat zajmuje się produkcją materiałów do aranżacji wnętrz, wszystkie materiały na punkcie zostały przez nas wydrukowanie i zamontowane. Przy zastosowaniu fototapety powstał wspaniały zielony las oraz piękna zielona ściana z liści, którą na szklanej powierzchni uzupełniliśmy folią one way vision zapewniając tym samy prywatność oraz światło osobom będącym wewnątrz. Jako, że jedną z naszych specjalności jest druk techniczny prawą stronę naszego punktu ozdobiliśmy biało-czarnymi szkicami wydrukowanymi bezpośrednio na płycie PCV. Całość aranżacji wykończyliśmy obrazami na płótnie w wersji: klasycznej, oprawionymi w drewnianą ramę, dzielonymi, plakatami w ramie oraz wydrukami na folii samoprzylepnej.

Aby zadowolić jak największą ilość naszych Klientów, do naszego nowego salonu przenieśliśmy kilka sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest nasza strefa samoobsługowa, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących drukować dokumenty z własnej poczty mailowej, różnego rodzaju nośników oraz ceniących sobie prywatność lub chcących zachować szczególną poufność. Oprócz tego na punkcie można od ręki wykonać usługę kopiowania, drukowania i skanowania, druku plakatów w szerokości do 106 cm, laminowania oraz oprawienia materiałów. W nowym punkcie postanowiliśmy zwiększyć jeszcze bardziej nasze moce przerobowe. W tym momencie w punkcie przy Al. Jerozolimskich posiadamy aż dwie maszyny HP Page Wide XL 5000. Dzięki podwojeniu ilości tych maszyn jesteśmy w stanie drukować jeszcze szybciej w dużym formacie technicznym. Dwie maszyny to również gwarancja, że zawsze jesteśmy w stanie wydrukować Państwa projekt.

Zapraszamy na punkt. Jerozolimskie 93.

Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku
Nowy salon druku

KEY2PRINT 2018