Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Wydruk cz-b z mistrzowską precyzją!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją pragniemy poinformować o naszym najnowszym zakupie jakim jest monochromatyczne urządzenie Oce Vario Print DP Line Urządzenie drukuje w technologii Direct Press zapewniając stałą najwyższą jakość druku czarno-białego na wielu mediach, których zastosowanie w standardowych, ogólnodostępnych maszynach na rynku jest niemożliwe. Dzięki jednoskładnikowemu tonerowi, rozdzielczości 2400x600 dpi oraz nowoczesnej technologii wspomagającej konwersję kolorów na skalę szarości z niesamowitą głębią i precyzją gwarantujemy druk czarno-biały w najlepszej jakości i staranności.

Urządzenie znakomicie drukuje zdjęcia czarno-białe, tabele, wykresy a wszystko za sprawą inteligentnego rozpoznawania charakterystyki dokumentu i dzielenia jej na tekst, grafikę czy zdjęcie. Dzięki zaawansowanej precyzji druku nie mamy żadnych kompleksów przy wydruku drobnej czcionki, przejść tonalnych czy wielu szczegółów w dokumencie. Dzięki temu druk prezentacji, wydruk materiałów szkoleniowych oraz przygotowanie materiałów konferencyjnych zyskuje dodatkową wartość jaką jest estetyka i precyzja zauważalna gołym okiem . Wydruk instrukcji, manuale  czy menu w technologii czarno-białej nie musi już oznaczać zlanego tekstu i braku czytelności. Nasze urządzenie sprosta każdemu zadaniu z najwyższą jakością oraz szybkością tak ważną w dzisiejszych, dynamicznych czasach.

Na koniec warto wspomnieć o kolejnej zalecie urządzenia jaką jest minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To kolejne urządzenie w parku maszynowym Copy General, które zostało zakupione pod kątem ECO. I kolejne, w którym zastosowano  alternatywne technologie z korzyścią dla natury jak również dla jakości wydruku. Wierzymy, że dzięki nowoczesnej, ekologicznej technologii możemy wykonywać zamówienia na najwyższym poziomie jakości.

KEY2PRINT 2018