Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Oklejanie witryn, lokali, mieszkań

Naklejka na ścianę

Oklejanie

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i na podstawie otrzymanych informacji dotyczących miejsca, czasu oraz charakteru ekspozycji dobieramy odpowiednie medium. W ofercie posiadamy fototapety, kolorowe folie, folie typu Easy Dot z klejem punktowym, folie One Way Vision, folie lodowe/mrożone oraz materiały typu Blueback.

Fototapetą najczęściej oklejamy pomieszczenia w których ma ona pozostać na dłuższy czas, na przykład przy stałej aranżacji biura, lokalu, salonu, gabinetu lub pokoju. Tapeta posiada już warstwę kleju, który aktywowany jest wodą co sprawia, że montaż jest bardzo łatwy. Fototapety drukujemy w technologii lateksowej, przyjaznej środowisku, dzięki czemu sprawdzi się nawet w pokojach dzieci oraz przedszkolach.

Przy ekspozycjach krótkoterminowych takich jak promocje, reklamy czy informacje najlepiej sprawdza się folia, która występuje w dwóch wersjach:, standardowej oraz z klejem punktowym tzw. Easy Dot. Bardzo dużym atutem folii Easy Dot jest wielokrotne użycie oraz to, że nie pozostawia ona śladu na powierzchni po odklejeniu. Dlatego też folii tej używamy do oklejania ścian, i stoisk targowych. Folią możemy okleić całą powierzchnię ściany lub wyciąć z niej wybrany wzór, kształt jak np. napis czy logo.

Do oklejania witryn oraz elementów szklanych stosujemy folie standardową oraz folię lodową. Tam gdzie witryna ma za zadanie przepuszczać światło można zastosować folię One Way Vision, czyli specjalny rodzaj folii perforowanej, która działa na zasadzie lustra weneckiego (oczywiście w wielkim uproszczeniu). Z zewnątrz widoczna jest grafika natomiast wewnątrz jest ona półprzezroczysta. Tym rodzajem folii oklejamy witryny w lokalach usługowych oraz szyby w samochodach. Folia ta posiada również specjalny atest pozwalający stosować ją na pojazdach komunikacji miejskiej.

Innym rodzajem folii stosowanej na powierzchniach szklanych jest folia lodowa potocznie zwana mrożoną. Jej największą zaletą jest przepuszczanie światła w około 30%. Folią lodową można oklejać całe szklane powierzchnie lub wyciąć z niej wybrany kształt. Dzięki czemu może ona służyć jako rodzaj kotary oddzielającej pomieszczenia. Stosuje się ją w miejscach, mających zapewnić pewien rodzaj prywatności nie blokując całkiem światła oraz widoczności. Folia ta często też służy jako element dekoracyjny oraz informacyjny na szybach i witrynach.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy doborze odpowiedniego medium dla siebie lub mają inny pomysł na oklejenie swojego pomieszczenia. Zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@copygeneral.pl lub tel. 22 628 62 52.KEY2PRINT 2018