Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Zmień swoje otoczenie z Copy General
Obraz na płótnie

Zmień swoje otoczenie z Copy General

Musisz zmienić aranżację wnętrza?
Szukasz pomysłu na nowy wystrój biura, lub mieszkania?
Zainspirujemy i pomożemy zmienić Twoją przestrzeń!Nasza oferta to nie tylko podstawowa poligrafia do której zaliczamy druk i kopiowanie. Staramy się otwierać na nowe potrzeby rynku. Obecnie popularność odzyskują trochę zapomniane fototapety na wymiar. Kiedyś nieodzowny element wystroju większości mieszkań. Dzisiaj znów wracają do łask jako alternatywa dla tapety.

Przynieś nam wybrane zdjęcie, krajobraz lub kadr z ulubionej bajki dziecka a my pomożemy Ci cieszyć się nowym wyglądem wnętrza w którym przebywasz. Nasza fototapeta jest w 100% ekologiczna, bezwonna i idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu.

Kolejną alternatywą dla aranżacji wnętrza Twojego biura są profesjonalnie przygotowane pianki z naklejonymi wydrukami z naszego plotera latexowego HP L25500. Bardzo praktyczne rozwiązanie, które jest proste w montażu. Dzięki minimalnej wadze wystarczą dwustronne taśmy klejące, żeby całość trzymała się ściany. Rewelacyjnie sprawdzają się jako dekoracja biur, która często potrafi zmieniać wygląd. Pianki to również świetny materiał do wykorzystania przy okazji wystaw lub targów.

Trzecią propozycją dla wystroju wnętrza proponowaną przez Copy General jest obraz na płótnie – inaczej canvas. Wykonany na płótnie wysokiej jakości w technologii atramentowo – pigmentowej jest odporny na działanie czynników zewnętrznych w postaci wilgoci i promieni UV. Canvas stanowi idealną dekorację każdego wnętrza, świetną pamiątkę lub prezent dla bliskich. Płótna naciągnięte na blejtramę są solidne i nie wymagają dodatkowej oprawy. Ten produkt nada niepowtarzalny charakter i przekształci przestrzeń Twojego mieszkania w osobistą galerię sztuki.

Pamiętaj, że w Copy General pomożemy przygotować Twój plik do druku.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą napisz na adrse kontakt@copygeneral.pl lub odwiedź Nas w jednym z Naszych punktów usługowych.

 

KEY2PRINT 2018