Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk książek, instrukcji i publikacji w niskich nakładach
Druk książek

Druk książek, instrukcji i publikacji w niskich nakładach

Chcesz wydać książkę w niskim nakładzie (mniej niż 100 egzemplarzy)? Potrzebujesz szybki dodruk? Chcesz wydrukować kilkanaście egzemplarzy próbnych? Regularnie drukujesz różne instrukcje, prospekty lub dokumentacje ISO? Wystarczy, że wyślesz nam plik PDF, a my wydrukujemy dokładnie taką liczbę egzemplarzy, jakiej potrzebujesz. Jakie są zalety oferowanej usługi? drukujemy książki w niskim nakładzie – nie musisz drukować więcej niż potrzebujesz, nie musisz zamawiać do druków w offsecie, wydrukujemy nawet pojedyncze egzemplarze książek czarno-białych i w kolorze wraz z oprawą lub bez. Przygotujemy do druku, wydrukujemy i oprawimy książki, instrukcje i dokumentacje.


Drukowaie

Xerox C1000i to dobrze znane nam urządzenie. Szybkość z jaką drukuje maszyna pozwala realizować Państwa zamówienia na przysłowiowe „wczoraj”. Najnowsza odsłona maszyny to jeszcze lepsze oprogramowanie i dodatkowe funkcje, które zapewniają szybszy wydruk i utrzymanie doskonałej jakości. C1000i pozwala również na zastosowanie nowości na rynku jaką jest Clear Toner. Już dziś możemy proponować odpowiednik lakieru wybiórczego w druku cyfrowym! Taki poziom uszlachetnienia jeszcze do niedawna był nieosiągalny dla maszyn cyfrowych.


Oprawiaie

Precyzyjne cięcie materiałów przeznaczonych do oprawy klejonej zapewnia nam Horizon HT30. Dzięki wykorzystaniu tej zaawansowanej maszyny jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać dla Państwa świetnie wyglądające materiały szkoleniowe, katalogi, albumy i książki. Maszyna jest bardzo dokładna i zapewnia powtarzalność na bardzo wysokim poziomie. W godzinę możemy dociąć nawet 240 publikacji!


Projektowaie

Oferujemy Państwu pełny serwis graficzny! Zaczynając od szybkiego i profesjonalnego przygotowania plików do druku, a kończąc na zaprojektowaniu okładki i łamaniu tekstu. Nasi graficy z przyjemnością pomogą Państwu nadać książce odpowiedni charakter. Państwo skupiają się na treści, a my zrobimy całą resztę. Chętnie pomożemy w: stworzeniu dowolnego projektu graficznego, przygotowaniu niezbędnych spadów oraz linii cięcia, łamaniu tekstu, ustawieniu marginesów w sposób optymalny dla wybranej metody druku

Podsumowując wszystkie informacje jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wydruki w dowolnej ilości. Nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie pozwala nam unikać błędów i w rekordowo krótkim czasie wykonać zlecone przez Państwa prace.Ponadto nasz wachlarz usług jest na tyle szeroki, że pozwala zaproponować kompleksową obsługę i zaproponować innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy w stanie spełnić Państwa wszelkie oczekiwania i potrzeby związane z szeroko pojętym drukiem. Chcesz złożyć zamówienie, masz dodatkowe pytanie zadzwoń +48 (22) 628 62 52 lub napisz kontakt@copygeneral.pl.


KEY2PRINT 2018