Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk materiałów na uroczystości - ślub, chrzest, komunia
Druk książek

Druk materiałów na uroczystości - ślub, chrzest, komunia

Organizują Państwo ślub, chrzest lub komunię i potrzebują materiałów drukowanych na tę uroczystość? W Copy General zaprojektujemy oraz wykonamy wszystkie materiały związane z tymi uroczystościami. Organizacja uroczystości to przedsięwzięcie wieloetapowe. W naszej ofercie posiadamy produkty, które przydadzą się na każdym z nich.
Pierwszy etap to przygotowanie ślubu, chrztu lub komunii. Do tego etapu oferujemy Państwu wykonanie spersonalizowanych zaproszeń oraz nadruk na kopertach. Drugi etap to organizacja przyjęcia. Na tym etapie oferujemy wsparcie przy wykonaniu winietek, naklejek na wódkę, zawieszek na napoje, numeracji stołów, kartach menu, planszach z rozmieszczeniem gości. Obecnie bardzo modne jest obdarowywanie gości dlatego w naszej ofercie posiadamy pudełka, do których można włożyć upominek jak np. magnesy upominkowe ze zdjęciem. Trzeci etap to upamiętnienie uroczystości. Każdy z nas chce mieć pamiątkę ze swojego ślubu, komunii lub chrztu dziecka. W Copy General wydrukujemy zdjęcia, stworzymy fotoksiążkę ze zdjęć z uroczystości oraz obraz na płótnie.

Zamówienie, zapytania mogą Państwo złożyć wysyłając maila na adres kontakt@copygeneral.pl lub odwiedzając nasz salon druku przy al. Jerozolimskich 93. 


Projektowanie

Zaprojektujemy Państwa materiały dopasowując je do tematyki lub motywu przewodniego uroczystości. Sprawi to iż będą one bardziej osobiste i unikatowe. Wykonując projekt indywidualnie na materiałach możemy dodać zdjęcie młodej pary lub dziecka, którego dotyczy uroczystość.


Zaproszenia

Zaproszenia na uroczystość wykonujemy na wysokiej jakości materiałach ozdobnych. W ofercie posiadamy ponad 30 rodzajów papierów w odcieniach od białego poprzez beże, srebra, na papierach miedzianych kończąc. Każde zaproszenie jest indywidualnie personalizowane zgodnie z przesłaną przez Państwa listą.


Koperty

Do zaproszeń stosujemy koperty ozdobne, które są grubsze od standardowych i posiadają eleganckie perłowe wykończenie. Koperty ozdobne występują w wielu kolorach i odcieniach. Koperty można spersonalizować imieniem i nazwiskiem odbiorcy oraz adresem wysyłki.


Naklejki na wódkę

Na większości imprez obecny jest alkohol. W Copy General przygotujemy dla Państwa naklejkę na wódkę weselną. Rozmiar naklejki dopasujemy do wybranego alkoholu oraz kształtu butelki. Naklejka wykonana w Copy General może mieć dowolny kształt np.: koła, kwadratu, liścia lub serca.


Zawieszki na napoje

Zawieszka jest doskonałą alternatywą dla naklejki, może ją również uzupełniać. Zawieszkę możemy stosować np. na napojach bez alkoholu, piwie oraz innych trunkach. Wielkość zawieszki odpowiada średnicy większości szyjek butelek oferowanych w sprzedaży. Zawieszki drukujemy na grubym kartonowym papierze.


Winietki

Nikt lepiej od Ciebie nie zna twoich gości. Winietki to doskonały sposób aby wszyscy dobrze się bawili w gronie, w którym będą się dobrze czuli. Winietki drukujemy na grubych papierach ozdobnych w odcieniach od białego przez beże i srebra na miedzi kończąc.


Plansza

Plansza z rozmieszczeniem gości to wspaniały pomysł dla osób ceniących sobie dobrą organizację. Plansza może mieć dowolny rozmiar i zostać wykonana z matowym, satynowym lub błyszczącym wykończeniem.


Numery stołów

Numery stołów to doskonałe rozwiązanie aby nasi goście bez problemu znaleźli swoje miejsce na sali i to nie tylko na samym początku uroczystości. Przy dobrej zabawie łatwo się zgubić w gąszczu identycznych stołów. Do wydruku numerów używamy tych samych papierów co do zaproszeń i winietek


Karty menu

Na przyjęciu najczęściej nasi goście mają do wyboru kilka dań, dlatego dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie wydruku menu weselnego wraz z zaplanowanymi godzinami podania dań. Menu możemy wykonać na kilkunastu rodzajach papieru o różnej gramaturze.


Pudełka upominkowe

W Copy General wykonujemy pudełka i opakowania w wielu formatach do wyboru. W pudełku mogą Państwo umieścić drobny upominek dla gości jak.: udekorowane pendrive’y, na których znajdą się wspomnienia Młodych, personalizowane świeczki, słoiczek dżemu lub miodu, lizaki, cukierki, buteleczka ulubionego alkoholu lub magnes reklamowy.


Magnesy upominkowe

Magnes upominkowy ze zdjęciem młodej pary lub dziecka jest idealną pamiątką ze ślubu, komunii lub chrztu. Przypomni gościom dobrą zabawę, w której uczestniczyli dzięki osobie, która jest na zdjęciu. Magnes może mieć dowolną wielkość.


Zdjęcia

Po uroczystości najczęściej mamy mnóstwo zdjęć, które mimo nowoczesnych technologii najczęściej chcemy mieć również w formie papierowej. W Copy General drukujemy zdjęcia w rozmiarach 9x13 cm, 10x15 cm i 13x18 cm. Zastosowanie odpowiedniego papieru w połączeniu z nowoczesnymi maszynami pozwala nam na wydruk zdjęć w wysokiej jakości.


Fotoksiążka

W Copy General przygotujemy wyjątkową fotoksiążkę z Państwa zdjęć. W zależności od liczby otrzymanych zdjęć może mieć ona od 20 do 60 lub więcej stron. Fotoksiążka może mieć rozmiar 20x20 cm, 30x30 cm lub 30x42 cm. Każda książka jest indywidualnie personalizowana przez naszego grafika, dzięki czemu jest ona niepowtarzalna.


Obraz na płótnie

Profesjonalnie wykonane, wydrukowane i oprawione zdjęcie ze ślubu, komunii lub chrztu będzie wspaniałym wspomnieniem tej wyjątkowej chwili. W Copy General wykonamy wyjątkowy obraz na płótnie, który możemy oprawić w jeden z kilku rodzajów ram ozdobnych.

KEY2PRINT 2018