Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Naklejki informacyjno - oznaczeniowe
Drukujemy na wczoraj


W dzisiejszych czasach klarowne przekazanie informacji jest wszystkim dlatego też w Copy General wykonamy dla Państwa najprzeróżniejsze naklejki informacyjno - oznaczeniowe, na wysokiej jakości materiale. Naklejki wykonujemy w jednej z dwóch technologii laserowej lub lateksowej.
Wykonujemy naklejki informacyjno - oznaczeniowe takie jak:
 • strzałkach wskazujących kierunek poruszania się,
 • instrukcje BHP, instrukcje przeciwpożarowe,
 • naklejki na kosze informujące o ich przeznaczeniu,
 • zakazy (wstępu, jedzenia, picia, palenia),
 • informujące o punktach sanitarnych, wyjściach, wysokim napięciu,
 • znaki wyjścia/wejścia, informacje o monitoringu,
 • telefonach alarmowych,
 • informacje związane z COVID, (nałóż maseczkę, zdezynfekuj ręce, zachowaj dystans, informacje o maksymalnej liczbie klientów na punkcie)
 • informację o obowiązujących środkach ochrony np na budowie ( kamizelce, kasku),
 • otwarciu nowego lokalu,
 • i wiele innych.

  Skontaktuj się z nami:


 Potrzebują Państwo informacji o
 naszych usługach? Chcą       złożyć zamówienie? Potrzebują     znaleźć nietypowe rozwiązanie?
 Zachęcamy do kontaktu.

 Telefon: +48 22 628 62 52

 E-mail: kontakt@copygeneral.pl

 Wydruki lateksowe naklejek informacyjno - oznaczeniowe drukujemy na folii w rolce. Maksymalna szerokość takich naklejek wynosi 137 cm a szybkością druku to aż do 60m2 naklejek na dobę. Naklejki lateksowe informacyjno-oznaczeniowe możemy wykonać na jednym z dwóch rodzajów folii:

 • folia zwykła w wersji: matowej, błyszczącej lub przezroczystej. Naklejki wydrukowane na folii tego typu są bardzo trwałe nie odchodzą od naklejanej powierzchni. Nadruk wykonany jest w przyjaznej środowisku oraz bezpiecznej dla ludzi technologii lateksowej dzięki czemu można naklejki zastosować w dowolnym pomieszczeniu, są one również odporne na różnorakie warunki atmosferyczne nie blakną na słońcu i nie odpadają przy deszczu lub śniegu. Ten rodzaj naklejek najlepiej nadaje się w przypadku materiałów oznaczeniowych i informacyjnych stosowanych na stałe lub na powierzchniach o których uszkodzenie nie musimy się obawiać jak podłogi.
 • folia z klejem punktowym w wersji: matowej lub przeźroczystej która posiada zbliżone właściwości do zwykłej folii a wydruk tak jak w przypadku zwykłej folii również wykonywana jest w bezpiecznej dla środowiska technologii lateksowej. Największa różnica występuje w jej przyczepności, folia zwykła mocniej przylega do powierzchni i najczęściej trudno ją zerwać bez uszkodzenia, natomiast folia z klejem punktowym schodzi bez problemu i nie pozostawia śladów na powierzchni dlatego doskonale sprawdza się w przypadku gdy informacja ma być wywieszona krótkoterminowo lub boimy się o powierzchnię na której ją naklejamy.


Wydruki laserowe naklejek informacyjno-oznaczeniowych wykonujemy na specjalnie do tego przygotowanej folii teksturowanej PET, maksymalny rozmiar pojedynczego elementu wynosi 320x450mm (SRA3). Wydruk naklejek informacyjno - oznaczeniowych w technologii laserowej pozwala na druk do 100 arkuszy SRA3 na minutę. Folia jest odporna na zarysowania, rozciąganie, zniekształcenia a jej oczekiwany okres użytkowania wynosi aż do 6 miesięcy. Folia wykonana jest w klasie antypoślizgowej R10 a po odklejeniu nie pozostawia resztek kleju. Najczęściej używa się jej do drukowania grafik podłogowych oraz naklejek reklamowych.

Zarówno naklejki wykonywane w technologii lateksowej oraz laserowej możemy wyciąć na ploterze tnącym w dowolnym kształcie oraz formacie.

 

KEY2PRINT 2018