Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Metryczki

Format

Papier

Wybrany layout

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Metryczki do druku

Wysokogatunkowe materiały

Do druku stosujemy materiały wysokiej jakości.

Żywe kolory

Barwy na wydruku są intensywne i wyraziste.

Eleganckie wykończenie

Metryczkę oprawiamy w aluminiową lub drewnianą ramę.

Warto wiedzieć

Metryczki tworzymy na jeden z dwóch sposobów. Metryczkę wykonujemy w formie plakatu drukowanego na papierze lub też możemy zastosować bardziej artystyczne podejście  wykonując metryczkę  w formie obrazu na płótnie. Metryczki najczęściej zamawiają dumni rodzice jednak jest ona również doskonałym prezentem jako podarunek na chrzest lub urodziny.

Przy wydruku metryczek w formie plakatu stosujemy wysokogatunkowe papiery z matowym, błyszczącym lub satynowym wykończenie. Do wydruku metryczek w mniejszych formatach niż 30x40 cm stosujemy papiery powlekane o gramaturze 300g. Do wydruku większych formatów stosujemy papiery o gramaturze 180g lub 190g. Wydrukowane metryczki możemy dodatkowo oprawić w aluminiową lub drewnianą ramę.

Wykonanie metryczki w formie obrazu na płótnie wygląda trochę inaczej. Grafikę drukujemy na wysokogatunkowym płótnie typu canvas o gramaturze 360g, płótno następnie naciągamy na krosno. Metryczka dodatkowo może zostać oprawiona w ozdobną ramę stosowaną do obrazów. Tak wykonana metryczka ma swój niepowtarzalny urok.

Wysoka jakość jest jednym ze znaków rozpoznawczych Copy General, dlatego też do druku metryczek używamy tylko nowoczesnych maszyn. Zapewniają one wysoką jakość wydruku, dokładność oraz intensywne i wyraziste kolory. 

Projektowanie metryczek

Metryczki przygotowujemy na podstawie jednego z gotowych szablonów, lub też możemy zaprojektować ją od podstaw. Do przygotowania metryczki potrzebne są następujące dane: Imię, data i godzina urodzenia, miejsce narodzin, waga, wzrost oraz imiona rodziców.

Dlaczego warto postawić na gotowe metryczki

Metryczka zawiera podstawowe informacje na temat malucha, między innymi imię i nazwisko, datę urodzenia, wagę, wzrost, a także imiona mamy i taty ‒ taki dokument będzie więc idealną pamiątką zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Co więcej, metryki dla dziewczynek i chłopców dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wybierać możemy między wieloma motywami ‒ wszystkie doskonale się prezentują.

Metryczki idealny prezent dla dziecka

Szukasz pomysłu na prezent dla wnuczki lub wnuka, a może dla chrześniaczki bądź chrześniaka? Metryczka sprawdzi się idealnie. Taki spersonalizowany upominek będzie doskonałą pamiątką na długie lata. Ponadto, metryczkę można umieścić w ramce i stworzyć z niej wyjątkowych obraz do powieszenia w pokoju malucha, na przykład nad łóżeczkiem.

Dlaczego warto zamówić u nas?

Dlaczego warto zamówić metryczki w Copy General? Powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

  • każda z naszych metryczek doskonale się prezentuje ‒ korzystamy z papierów o wysokiej gramaturze i dobrej jakości tuszów,
  • proponujemy wiele szablonów metryczek do wyboru,
  • zapewniamy możliwość realizacji indywidualnych projektów,
  • proces zamawiania uprościliśmy do minimum ‒ aby zamówić metryczkę wystarczy kilka kliknięć,
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny, sprawną realizację zamówienia i szybką dostawę.

Zapraszamy do współpracy!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018