Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Zrób pamiątkę z Wakacyjnych wojaży
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę z super rabatem do końca października, dzięki której będziesz mógł powrócić do wakacyjnych radosnych chwil. 

zdjęcia z wakacji

 
W naszej ofercie mamy dla Ciebie:
  • obrazy na płótnie 
  • zdjęcia albumowe
  • fotoksiążki

Do końca października zamawiając obraz, zdjęcia albumowe lub fotoksiążkę otrzymasz 10% zniżki a posiadacze karty Klient nawet 20%. 
 

Obrazy na płótnie 

Masz już swoją ulubioną fotografię, a brak Ci pomysłu na jej oryginalną prezentację? W Copy General wykonujemy wydruki na płótnie wraz z naciągnięciem na ramę. Takim sposobem uzyskasz swój wymarzony obraz i nadasz wnętrzu charakteru. Posiadamy dodatkowo różne sposoby zabezpieczenia płótna, dzięki czemu zachowa ono długo oryginalny kolor i zyska dodatkowy blask. 

Masz małe mieszkanie lub ograniczoną powierzchnię do jego zawieszenia? Wykonamy obraz w dowolnym formacie od 20x20 cm aż po 90x100 cm. Możemy też stworzyć obraz kaskadowy - złożony z kilku elementów.

Obrazy na płótnie są dostępne w dziale https://copygeneral.pl/variant/obrazy-na-plotnie
 

 

Zdjęcia albumowe

Tradycja zawsze jest modna dlatego przy tworzeniu naszej oferty nie zapomnieliśmy o standardowych i dobrze nam znanych zdjęciach. Możesz je umieścić w albumie albo wstawić w ramkę. Posiadamy zdjęcia w 9x13, 10x15 oraz 13x18cm.

Druk zdjęć albumowych udostępniamy online tutaj

 Fotoksiążka

Wolisz nowoczesne rozwiązania jednak nadal chciałbyś mieć zdjęcia nie tylko w telefonie? Zamów fotoksiążkę! W ofercie posiadamy fotoksiążkę w praktycznym wymiarze 20x20 cm, który zmieści się do torebki i jest łatwy w przechowywaniu. W zależności od posiadanej ilości zdjęć może mieć ona 20,40 lub 60 kartek. 
KEY2PRINT 2018