Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Zrób pamiątkę z Wakacji w Copy General

Zrób pamiątkę z Wakacji w Copy General


Zachowaj wakacyjne chwilę dłużej! Z pewnością każdy z nas przeżył podczas wakacji mnóstwo cudownych chwil, a część z nich została uchwycona w postaci zdjęć w naszych telefonach i aparatach. W dzisiejszych czasach robienie zdjęć jest banalnie proste i fotografujemy dosłownie wszystko. Z Copy General równie proste i szybkie może być przenoszenie zdjęć z aparatu na papier, ścianę czy obraz.

 

Obrazy na płótnie

OBRAZ NA PŁÓTNIE

Masz ulubione zdjęcie z wakacji, które przypomina Ci  każdy powiew ciepłego letniego powietrza, działa kojąco lub po prostu jest fajne? Zamiast trzymać je w telefonie wykonaj z niego obraz i ciesz się nim każdego dnia.

Masz małe mieszkanie lub ograniczoną powierzchnię do jego zawieszenia? Wykonamy obraz w dowolnym formacieod 20x20 cm aż po 90x100 cm. Możemy też stworzyćo braz kaskadowy - złożony z kilku elementów.
 
Obraz drukujemy na materiale typu canvas, który imituje płótno malarskie a do wydruku używamy maszyn najwyższej jakości. Dzięki temu wydruk jest wyjątkowo trwały, nie blaknie pod wpływem słońca a kolory są żywe. Aby dodatkowo zabezpieczyć obraz i nadać mu extra blasku można go polakierować.

Zamów on-line
Fotoksiążki

FOTOKSIĄŻKI

Jeden czy dwa obrazy to za mało na twoje przygody? Zamów fotoksiążkę i umieść w niej wszystkie zdjęcia. Fotoksiążka to elegancki i bardzo praktyczny sposób na przechowywanie zdjęć. Do zdjęć w fotoksiążce można dodać także opisy.

Fotoksiążki wykonujemy w bardzo praktycznym rozmiarze 20x20 cm, który bez problemu zmieści się w  szufladzie, czy damskiej torebce, dzięki czemu nie  będzie kłopotów z jej przechowywaniem oraz  przenoszeniem aby pokazać je znajomym. Fotoksiążka  może mieć 20, 40 lub 60 kartek w zależności od ilości posiadanych zdjęć.


Zamów on-line

Druk zdjęć

ZDJĘCIA ALBUMOWE

Lubisz bardziej tradycyjne rozwiązania? Rodzina lub znajomi, którzy z wami byli też chcą mieć kilka zdjęć? Proponujemy wydruk zdjęć, które można umieścić walbumie lub ramce. W ofercie posiadamy 3 formaty zdjęć 9x13, 10x15 i 13x18 cm. Mogą one mieć matowe lub błyszczące wykończenie.

Zdjęcia drukujemy na nowoczesnych maszynach, które zapewniają powtarzalność i wysoką jakość. Do wydruku zdjęć używamy specjalnego powlekanego wysokogatunkowego papieru, który rewelacyjnie oddaje kolory.

 

Zamów on-line

KEY2PRINT 2018