Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Zmień wystrój swojego przedszkola z Copy General

Zmień wystrój swojego przedszkola z Copy General

Przy aranżacji wnętrza takiego jak przedszkole trzeba myśleć przede wszystkim o milusińskich, których musi zaciekawić nowy wystrój. Chcemy pokazać jak w łatwy sposób można uzyskać taki efekt dzięki naszej pomocy oraz kilka ciekawych rozwiązań jak za pomocą aranżacji wnętrza można wpłynąć na bardziej efektywny rozwój dzieci.

 

 

Naklejki

Nauka przez pracę – to określenie zna każdy z nas. Posiadamy szeroki wybór naklejek, które dzieciaki będą naklejały w dowolnym miejscu. Mogą to być ściany, drzewa, klocki, drzwi, ławki, chodniki. Atutem naszych naklejek jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania bez pozostawiania śladu po kleju.

Folia one way vision

Zastanawialiście się jak można w interesujący sposób zagospodarować okno, witrynę, aby nie zabrać światła z zewnątrz? Folia one way vision to doskonałe rozwiązanie. Promienie słoneczne doskonale przenikają do środka pomieszczenia, a montaż na szkle jest szybki i łatwy.

Pianki, PVC

Pianki i pvc doskonale sprawdzą się jako usztywnienie wydruków. Mogą posłużyć do zrobienia planszy, ciekawych tablic szkoleniowych, małych tabliczek informacyjnych. Montaż również nie sprawi trudności. Są to lekkie materiały, które w prosty sposób można zamontować na taśmy montażowe, rzepy. Pozwoli to na szybkie zdjęcie lub na wymianę na nowe plansze.

Canvasy, obrazy na płótnie

Obraz – to najbardziej znany sposób na ozdobienie ścian. Niestety obrazy Picassa, czy Rembrandta na ogół wykraczają poza nasz budżet. Dlaczego więc nie zrobić obrazu  z własnych fotografii, czy twórczości naszych podopiecznych? Wydruk jest wykonywany na materiale imitującym płótno malarskie, następnie naciągany na drewnianą ramę. Sposób wykonania zapewnia trwałość kolorów. Dodatkowo jest możliwość polakierowania obrazu, co zabezpieczy go przed uszkodzeniami mechanicznymi, zadrapaniami, uwydatni kolory oraz nada połysk.

Fototapety

Każdy z nas naklejał kiedyś tapetę, ale czy naklejaliście kiedyś tapetę, którą sami zaprojektowaliście? Można na niej umieścić wszystko czego zamarzą sobie nasi podopieczni. Dla dzieci z pewnością dobrze sprawdzą się bajkowe postaci, krajobrazy, ciekawe i barwne wzory. Pozwoli to jeszcze bardziej uaktywnić pociechom swoją wyobraźnię. Atutem umieszczenia takiej fototapety jest ekologiczny wydruk, bezpieczny dla dzieci, a wydruk lateksowy pozwoli zachować długotrwały kolor.

 

KEY2PRINT 2018