Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Projektowanie i druk materiałów informacyjnych związanych z COVID-19

Projektowanie i druk materiałów informacyjnych
związanych z COVID-19.

Wraz z powrotem działalności handlowej po kwarantannie nastała dla nas wszystkich nowa rzeczywistość. Mamy nowe przepisy oraz obostrzenia, których wszyscy musimy przestrzegać aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Klientom oraz pracownikom.
Dla zapewnienia należytej ochrony kluczowe jest dobre poinformowanie zarówno Klientów jak i pracowników o nowych zasadach panujących w związku z COVID-19. W tym celu najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju naklejki - zarówno te przyklejone na podłodze jak i na ścianach, czy ladach. Naklejka wskaże Klientowi na przykład gdzie znajduje się płyn do dezynfekcji rąk, jak należy ustawiać się w kolejce do kasy, czy po prostu będzie informacją o nowych zasadach bezpieczeństwa.

 

  Skontaktuj się z nami:


 Potrzebują Państwo informacji o
 naszych usługach? Chcą       złożyć zamówienie? Potrzebują     znaleźć nietypowe rozwiązanie?
 Zachęcamy do kontaktu.

 Telefon: +48 22 628 62 52

 E-mail: kontakt@copygeneral.pl

 

Naklejki 

Podczas informowania Klientów oraz pracowników na temat obostrzeń stosowanych podczas pandemii najlepszym rozwiązaniem są naklejki. Możemy je stosować na ścianach, blatach, szybach oraz podłogach.

Możemy wykonać:
  • Naklejki podłogowe z oznakowaniem odległości pomiędzy Klientami w kolejce, wydzielające strefy, sterujące kierunkiem kolejki.
  • Naklejki informacyjne o konieczności wchodzenia do punktu w maskach i rękawiczkach, nieczynnych stanowiskach, konieczności zachowania dystansu, maksymalnej liczbie Klientów w punkcie, zasadach ochrony przed zakażeniem.
  • Naklejki przypominające o konieczności częstej dezynfekcji stoisk oraz konieczności mycia rąk.
  • Naklejki ostrzegawcze o zakazie wejścia, zamkniętej strefie.
Druk naklejki wykonujemy na folii białej matowej lub błyszczącej oraz przezroczystej z błyszczącym wykończeniem. Nadruk wykonujemy w bezpiecznej dla środowiska oraz odpornej na warunki atmosferyczne technologii lateksowej, która wyróżnia się wysoką jakością, trwałością oraz wyrazistymi barwami. Zastosowana folia oraz nadruk lateksowy sprawiają, że naklejki są bardzo odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na rozerwanie czy zniszczenie.
Do naklejek stosowane są dwa rodzaje folii: folia zwykła oraz folia z klejem punktowym (Easy Dot). Folia zwykła posiada mocny klej, który sprawia, że naklejki można stosować nawet na sprzętach elektronicznych, ladach oraz samochodach. Folia Easy Dot sprawdza się na powierzchniach, których nie można uszkodzić. Klej jest rozmieszczony w taki sposób, że folię można w łatwy sposób zerwać z powierzchni, do której została przyklejon

 

Pleksi oddzielające

Przyłbice są wykonane z bezbarwnej kliszy, wyścielone gąbką lub paskiem filcu i posiadają element mocujący w postaci rzepu. Chronią twarz przed przeniesieniem wirusa na przykład z rąk na usta czy oczy poprzez nieświadome ich dotykanie. Przyłbica zasłania całą twarz, dzięki czemu ogranicza możliwość zakażenia. Sama przyłbica jest łatwa w dezynfekcji oraz bardzo trwała..

 

Przyłbice

Przyłbice są wykonane z bezbarwnej kliszy, wyścielone gąbką lub paskiem filcu i posiadają element mocujący w postaci rzepu. Chronią twarz przed przeniesieniem wirusa na przykład z rąk na usta czy oczy poprzez nieświadome ich dotykanie. Przyłbica zasłania całą twarz, dzięki czemu ogranicza możliwość zakażenia. Sama przyłbica jest łatwa w dezynfekcji oraz bardzo trwała.

 

Maseczki

W ofercie posiadamy maseczki dwuwarstwowe w kilku rozmiarach. Maseczki są wielokrotnego użytku i można je prać. W ofercie posiadamy kilka rodzajów tkanin, z których możemy je wykonać. Maseczka posiada szerokie wstążki, dzięki czemu wygodnie się ją nosi i nie powoduje podrażnień. Maseczka może posiadać indywidualny nadruk lub być czysta

 

Druk na tekstyliach

Wykonujemy również nadruki na tekstyliach, które można zamontować aby oddzielić poszczególne części sali, czy biura.  

 

KEY2PRINT 2018