Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Park maszynowy

Foliarka GMP Qtopic 380 Auto

Coraz częściej nasi Klienci zamawiają materiały uszlachetnione folią dlatego też aby jeszcze bardziej przyspieszyć realizację zamówień zakupiliśmy maszynę GMP Qtopic 380 Auto. Jest to nowy typ foliarki przystosowany do druku cyfrowego. Przy optymalnych ustawieniach maszyna jest w stanie wykonać do 10 metrów na minutę co daje 1300 arkuszy na godzinę. Dodatkowo zastosowanie podajnika do wysokiego stosu (50 cm) pozwala na działanie maszyny bez operatora przez kilkanaście minut, a zastosowanie modułu prostującego arkusze daje pewność że foliowanie będzie perfekcyjne. Maszyna ma możliwość foliowania papierów o gramaturze od 120 do 300g. Maksymalny format foliowanego arkusza wynosi 38x50 cm. Do foliowania na maszynie GMP Qtopic 380 Auto wykorzystujemy cztery rodzaje folii: • folię matową • folię satynową • folię błyszczącą • folię strukturalną (z fakturą) Foliowanie najczęściej stosowane jest jako uszlachetnienie wizytówek, ulotek, zaproszeń, teczek ofertowych, okładek, dyplomów, voucherów

Ploter do plakatów - Canon PRO-4000S

Dbając o najwyższy standard świadczonych usług zakupiliśmy (na Alejach Jerozolimskich) maszynę Canon PRO-4000S. Canon PRO-4000S przeznaczona jest do wydruku w technologii atramentowej plakatów, zdjęć oraz obrazów na płótnie. Dzięki zastosowaniu nowego rodzaju atramentu zapewnia ona szeroki zakres dynamiczny kolorów, lepsze odwzorowanie szczegółów w ciemniejszych obszarach, wysoką jakość i dobrą charakterystykę odbicia światła. Możliwość kalibracji kolorów pozwala na spójne ich odwzorowanie przy wielokrotnym druku. Możliwość założenia dwóch rolek jednocześnie powoduje iż czas realizacji zamówienia wyraźnie się skraca. Dodatkowo w maszynie zastosowano nowy rodzaj głowic drukujących. Umożliwiają one jeszcze szybsze drukowanie przy zachowaniu wysokiej jakości drukowania.

HP PageWide XL 5000 - jeszcze bardziej przyspieszamy

Prezentujemy Państwu nasz najnowszy nabytek i równocześnie najmłodsze dziecko firmy HP, wielofunkcyjne urządzenie HP PageWide XL 5000 do druku wielkoformatowego. Ta wielofunkcyjna maszyna pozwala na druk 14 A1 na minutę bez względu na rodzaj wydruku. Zarówno druk czarno-biały i kolorowy techniczny wykonywane są w tym samym czasie. Drukując na tej samej maszynie zarówno druki kolorowe jak i czarno-białe zapewniamy Państwu jeszcze lepszą oraz jednolitą jakość dokumentacji. Maszyna ta kopiuje, drukuje, skanuje a także składa rysunki dzięki czemu zdecydowanie skraca się czas realizacji zlecenia. Wszystko w doskonałej jakości 1200 dpi. Nowy pigment atramentowy PageWide XL umożliwia otrzymanie głębokiej czerni oraz wyjątkowo żywych kolorów. Ponadto pigment ten jest odporny na wilgoć oraz blaknięcie. Jeśli mają Państwo do wydrukowania dużą ilość plakatów lub też muszą skopiować dokumentację po wykonawczą. Jeżeli liczą Państwo na wysoką jakość oraz szybki czas realizacji zamówienia, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@copygeneral.pl. Odpowiemy na wszelkie pytania, wycenimy, doradzimy, pomożemy.

Skanery ROWE 850i

Skanery ROWE 850i to kolejne maszyny, które poszerzają park maszynowy Copy General. Nowe urządzenia przeznaczone są do skanowania rysunków wielkoformatowych. To kolejna już inwestycja w tym roku związana z branżą budowlaną. Usługi dla projektantów, architektów i konstruktorów są jednymi z najważniejszych jakie oferuje Copy General. Skanery Rowe w połączeniu z kolorowymi ploterami wielkoformatowymi HP Page Wide stanowią o sile Copy General w zakresie usług dedykowanych dla firm z branży budowlanej. Dzięki takim inwestycjom stale podnosimy nasze możliwości produkcyjne oraz oferujemy najszybszy serwis w Warszawie, a być może w całej Polsce. W chwili obecnej posiadamy łącznie 5 profesjonalnych, kolorowych skanerów wielkoformatowych w trzech lokalizacjach. To oznacza, że nasze możliwości archiwizacyjne są naprawdę duże. Oprócz tego posiadamy ogromne doświadczenie w procesie skanowania, kompletowania oraz nazewnictwa dokumentacji projektowych. Kupujemy urządzenia tylko od sprawdzonych, renomowanych dostawców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i produkują urządzenia najwyższej klasy. Dlatego też w przypadku skanerów wybór padł na ROWE Scan 850i. To jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Urządzenia skanują w szybkości do 23 metrów na minutę. Nowoczesne oprogramowanie znakomicie dobiera odpowiednie poziomy kolorystycznie dzięki czemu archiwizowane pliki są czytelne a ich kolorystyka nie odbiega od oryginału. Skanery zostały wyposażone w bardzo czułe lasery, przez co wykonywane w Copy General skany są wysokiej jakości, odzwierciedlające nawet najmniejsze detale. Nie straszne nam cienkie linie czy też jaskrawe kolory, które najczęściej sprawiają problemy takie jak żółty, zielony, pomarańczowy. Tak wysokiej jakości zapis cyfrowy pozwala na drukowanie zarchiwizowanych plików wiernie z oryginałem. Połączenie nowoczesnego i wciąż modernizowanego parku maszynowego, zespołu fachowców oraz świadczenie usług NON-STOP gwarantuje wszystkim naszym Partnerom najwyższy poziom usług w najkrótszym możliwym czasie.

Składarka wielkoformatowa VarioFold Compact

W ostatnich dniach października Copy General zainwestowała w najnowsze rozwiązania dedykowane pod druk wielkoformatowy techniczny. Do posiadanych urządzeń HP Page Wide 5000 XL - najszybszych jak do tej pory cyfrowych ploterów kolorowych - dokupiliśmy dodatkowe urządzenia peryferyjne jakimi są skanery wielkoformatowe oraz składarki offline. Copy General inwestuje tylko w renomowane, sprawdzone urządzenia wysokiej klasy. Dlatego też w przypadku składarek wybór padł na VarioFold Compact. Najnowsze składarki w parku maszynowym Copy General to najświeższe produkty firmy ROWE z najwyższej półki. Urządzenia cechują się dużą szybkością działania, szybkim startem, specjalnymi - dodatkowymi opcjami (jak składanie do formatu A3) oraz wyjątkową precyzją składania. To wszystko sprawia, że składamy szybko, precyzyjnie i estetycznie dokumenty techniczne oraz mapy. Dodatkowo zawsze wyposażamy zakupione urządzenia w dodatkowe funkcje, gwarantując tym samym szerszy wachlarz usług. Nowe składarki offline powodują, że nasze usługi są wykonywane jeszcze szybciej zarówno dla Klientów indywidualnych jak i zamówień produkcyjnych. Dodatkowe funkcje urządzenia zapewniają elastyczne ustawianie linii łamania, dzięki czemu możemy regulować szerokość marginesu, format (np. A3) oraz sposób łamania (np. złożenie mapy). Stałe inwestycje w rozwój parku maszynowego w połączeniu z zespołem fachowców oraz świadczeniem usług NON-STOP gwarantują naszym Partnerom biznesowym wykonywanie zamówień na najwyższym poziomie w najszybszym możliwym czasie. Standardowo składamy rysunki do formatów A4 oraz A3 w trybie z marginesem (do wpięcia), bez marginesu - do teczki lub bez marginesu - do koszulki z możliwością doklejenia plastikowego wąsa do segregatora. Na specjalne życzenie możemy dopasować składanie do potrzeb zleceniodawcy. Elastyczne ustawienia składarki gwarantują estetyczne składanie, co z pewnością wpływa pozytywnie na ogólną ocenę wizualną dokumentacji wykonanej w Copy General.

KEY2PRINT 2018