Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Oprawa Zeszytowa (Broszurowanie)

Oprawa dokumentów to bardzo ważny element każdego wydruku.

Czy zastanawiają się Państwo jaka forma oprawy będzie dobra dla waszych materiałów?

Nie wiecie czy zastosowanie spirali zagwarantuje pożądany efekt?

Może szukacie czegoś „innego”?


Mamy odpowiedź na te pytania – Oprawa zeszytowa.


Oprawa zeszytowa, często określana mianem broszurowania to rozwiązanie, które pozwala oprawić prace w elegancki sposób przy zachowaniu niewielkich kosztów produkcji. W porównaniu do oprawy bindowanej eliminuje koszty związane z zastosowaniem spiral oraz okładek. Broszura jest zszywana i docinana do wskazanego wymiaru. Jesteśmy w stanie oprawić każdy format do wymiaru A4 (również nietypowe) o objętości maksymalnie 25 kartek. Do większych prac zalecamy oprawę klejoną.

Broszura to idealna forma oprawy do katalogów, książek, materiałów szkoleniowych i reklamowych. Gwarantuje estetyczny wygląd i praktyczne, wielokrotne zastosowanie wydrukowanego dokumentu.

Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania materiałów uszlachetniających okładkę w postaci foli matowej, połyskowej lub satynowej. Istnieje również możliwość zastosowania zszywek oczkowych (eurozszywki), które umożliwiają umieszczenie wydruku w segregatorze.

Nieustannie poszukując rozwoju naszej działalności staramy się ulepszać nasze centrum produkcyjne. Dlatego zamówienia na oprawę broszurowe realizujemy na niedawno zakupionym, wysokiej klasy sprzęcie marki Duplo. Modele DSF-2000 oraz DBM – 120 i 120T pozwalają nam maksymalnie skrócić czas realizacji. Alternatywą i wsparciem dla maszyny Duplo jest Plockmatic 70 System. Wyżej wymieniony sprzęt daje możliwość przygotowania nawet do 350 opraw na godzinę.

KEY2PRINT 2018