Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Oferta Foto

Dopiero co skończyła się majówka, a już zaczyna się sezon na śluby, chrzty i komunie, którego kulminacją będą upragnione przez wszystkich urlopy i wakacje. Każdy z nas wróci z każdego z tych wydarzeń z setkami zdjęć. W Copy General przygotowaliśmy wyjątkową promocję, dzięki której wydrukują je Państwo w bardzo dobrej cenie.

Wszyscy Klienci otrzymają 25% rabatu na produkty z grupy FOTO, natomiast osoby będące uczestnikami programu lojalnościowego KLIENT lub PARTNER otrzymają aż 35% upustu. W ofercie produktów FOTO oprócz standardowych zdjęć, które mogą Państwo oprawić w ramkę lub włożyć do albumu znajdują się również fotoksiążki, obrazy na płótnie oraz fotoplakaty.


Przykładowe ceny z kartą Klienta:

  • 100 zdjęć 9x13cm tylko 43 zł
  • Canvas 40x60 cm 66,89 zł
  • Fotoksiążka 30x30 cm w twardej oprawie 64,35 zł
  • Fotoplakat 50x70cm błyszczący 25,03 zł


Regulamin oferty dostępny jest tutaj.


Produkty dostępne w ofercie:

Zdjęcia

Doskonałym sposobem na utrwalenie wspomnień są zdjęcia. Czasem mogą się one uszkodzić lub wyblaknąć jednak w przeciwieństwie do zdjęć cyfrowych zawsze będą dostępne bez względu na to jak bardzo zmieni się technologia. Dzięki temu bez problemu nawet za 50 lat będziecie mogli do nich wrócić i pokazać je swoim bliskim. Drukujemy zdjęcia w trzech formatach 9x13 cm, 10x15 cm oraz 13x18 cm, na jednostronnie powlekanym papierze błyszczącym, który doskonale imituje papier fotograficzny. Zdjęcia mogą mieć matowe lub błyszczące wykończenie. 
 

Zamów on-line

Fotoksiążka

Jeśli posiadają Państwo większą ilość zdjęć doskonałym sposobem na ich prezentację jest fotoksiążka, w której zmieszczą ich Państwo nawet kilkaset. Mogą Państwo zamówić jedną dużą fotoksiążkę gdzie umieścimy wszystkie zdjęcia lub też kilka mniejszych o różnej tematyce. W naszej ofercie posiadamy fotoksiążki w rozmiarach 20x20 cm, 30x30 cm i A3 (29,7x42 cm). W zależności od wybranego modelu fotoksiążka może być zszyta w oprawę broszurową lub złączona twardą skóropodobną okładką.

Zamów on-line

Obrazy na płótnie

Mają Państwo swoje ulubione zdjęcie z urlopu lub uroczystości? Takie zdjęcie zasługuje na wyjątkową oprawę. W Copy General wykonamy z niego obraz na płótnie. Obraz może mieć wielkość od 20x20cm do 90x100cm. Obraz może zostać wykonany w formie jednego elementu lub możemy go podzielić na kilka mniejszych tworząc obraz kaskadowy. Aby podnieść prestiż obrazu możemy go zalakierować lub oprawić w elegancką ramę.

Zamów on-line

Fotoplakaty

Jeżeli szukają Państwo praktycznego i interesującego rozwiązania na pokazanie zdjęć oferujemy Państwu wydrukowanie ich w formie fotoplakatu. Wydruk wykonujemy na papierze fotograficznym błyszczącym, matowym lub satynowym. Fotoplakat może mieć dowolną szerokość oraz wysokość dochodzącą do 106 cm. Formy fotoplakatu używa się najczęściej do wykonywania kolaży lub grafik. Taki wydruk można nakleić na piankę lub oprawić w ramę lub antyramę.  

Zamów on-line
KEY2PRINT 2018