Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Materiały promocyjne na Black Friday

Naklejki promocyjne i reklamowe na szyby

Małymi krokami zbliża się okres promocyjny i wyprzedażowy. Już 25 listopada będzie czarny piątek, potem zacznie się szaleństwo zakupów przedświątecznych a zaraz za nim czas wyprzedaż.  Dlatego warto już dziś pomyśleć o odpowiednim oznakowaniu sklepów oraz witryn na te wydarzenia. W Copy General zaprojektujemy i wydrukujemy naklejki, banery, plakaty, etykiety, zawieszki i wiele innych materiałów promocyjnych na nawet na “wczoraj”. 
Naszą specjalnością są naklejki zarówno te naklejki na witryny jak i ścienne oraz podłogowe. W naszej ofercie znajdują się naklejki wykonywane na papierze samoprzylepnym, folii ze standardowym klejem, oraz tz. naklejki easy-dot z klejem punktowym. Naklejki

Naklejki ze standardowym klejem występują w wersji matowej, błyszczącej oraz transparentnej i wykonywane są na foli. Naklejki te sprawdzają się przy stałej ekspozycji oraz miejscach odpornych na uszkodzenia czy zabrudzenie  przy ich usuwaniu takich jak podłogi, blatach. 

Naklejki z klejem punktowym
sprawdzają się na powierzchniach delikatnych, podatnych na uszkodzenia i przy krótkoterminowej ekspozycji. Technika zastosowana w folii easy dot pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek nie pozostawiając śladów. Najczęściej stosuje się ją do naklejek umieszczanych na szyba oraz ścianach. Naklejki z klejem punktowym występują w wersji matowej oraz transparentnej. 

Oprócz naklejek wykonywanych na folii oferujemy również wydruk naklejek na papierze samoprzylepny nie są one aż tak odporne jak naklejki drukowane na folii jednak ich atutem jest możliwość pisania po nich dlatego sprawdzają się np. jako etykiety czy naklejki na metki. 

Naklejki wykonujemy w dowolnej wielkości oraz kształcie. Naklejki drukujemy w technologii lateksowej która sprawia że kolory są żywe i blakną a w przypadku naklejek drukowanych na folii są one odporne na warunki admosserczne dzięki czemu może je stosować również na zewnątrz budynku. 

Zamów on-line
 

 

Plakaty

Podczas promocji oraz wyprzedaży oprócz naklejek reklamowych bardzo często wykonywane są plakaty na który pokazywana jest aktualna oferta, informacje o promocjach, cenach oraz okazjach. W Copy General wykonamy dla Państwa plakaty o dowolnym formacie na jednym z kilku rodzajów materiałów: papierze, folii, bluebaku lub backlicie. Materiały wykonane na folii możemy dodatkowo podkleić na piankę lub pvc, którą można umieścić na sztaludze lub podwiesić pod sufitem. 

Zamów on-line
 

 

Banery

Inną formą promowania i reklamowania promocji oraz wyprzedaży są baner. W Copy General wykonany dla Państwa baner o dowolnej długości. Banery drukujemy na grubym materiale typu boku który jest bardzo trwała i odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Kolory są żywe i nie blakną. Baner uzupełniamy o oczkowanie przez co jest on łatwy do zawieszenia. 

Zamów on-line
 

 

Zawieszki/przywieszki

Copy General posiada również specjalistyczne maszyny do wykonywania różnego rodzaju zawieszek i przywieszek do ubrań. Zawieszkę możemy przygotować w dowolnym kształcie i formacie, a do wydruku wykorzystać jeden z kilkunastu rodzajów papieru o różnej fakturze i grubości w ofercie posiadamy także papiery ekologiczne. Specyfika druku cyfrowego pozwala na personalizację każdego zestawu metek: ceną, kodem kreskowy, ranbatem itp.


Zamów on-line

Rollup

Roll-upy wykonujemy na wysokogatunkowej tkaninie folii poliestrowej 250 mic. Druk roll-upów odbywa się w technologii lateksowej, która zapewnia wysoką jakość wydruku, żywą kolorystykę oraz trwałe kolory nawet po długim okresie użytkowania. W ofercie dostępne są cztery szerokości roll-upów: 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm, w wersjach jedno- i dwustronnej.


Zamów on-line
KEY2PRINT 2018