Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk biletów oraz wejściówek

Prezent świąteczne w Copy General


Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz dać bliskim coś wyjątkowego?
Zamów oryginalny prezent pod choinkę w Copy General.

W Copy General przygotujemy dla twoich bliskich spersonalizowany prezent świąteczny w formie fotoksiążki, obrazu na płótnie, kalendarza lub plakat.

Coraz więcej osób trzyma zdjęcia tylko w postaci elektronicznej jest jednak wciąż dość duża grupa osób które wolą je w formie papierowej pozwala im to wczuć się w moment uchwycony aparatem. Dla tych właśnie osób doskonałym prezentem będzie fotoksiążek, gdzie w jednym miejscu można umieścić zdjęcia i wspomnienia minionych radocych chwili z wakacji, ślubów, urodzin, pikników, wycieczek, grilli, chrzcin i spotkań. W Copy General posiadamy trzy wielkość fotoksiążek do wyboru w rozmiarze 20, 30 i dużą 30x42 cm, mogą Państwo też wybrać ilość stron w fotoksiążce. 

W bieżącym odbyło się niepowtarzalne wydarzenie: rocznica, ślub, chrzciny?  lub może Pojechaliście na wymarzone wakacje? Może warto to utrwalić tworząc ze swoich zdjęć obraz na płótnie, który to upamiętni i stanie się wyjątkowym prezentem świątecznym. Obraz na płótnie możemy wykonać z pojedynczego zdjęcia, stworzyć z kilku kolarz albo mozaikę. Obraz może mieć wielkość od 20 do 100 cm, a także może zostać oprawiony w ozdobną  ramę. 

Dziś praktycznie każdy ma telefon a w nim kalendarz co nie znaczy iż kalendarze ścienne przestały być użyteczne i praktyczne. Dla wielu osób wciąż dużo łatwiej zapisać informację w kalendarzu domowym która na pewno nie zniknie, nie pominię się jej i będzie się ją widzieć codziennie. Dlatego też doskonałym prezentem pod choinkę będzie kalendarz z ze zdjęciami można w nich umieścić zdjęcia wnuków, rodzinne, widoki, zdjęcia zwierzaków lub hasło przewodnie miesiąca. W Copy General przygotujemy kalendarze w formaty A3, A4 oraz nabiurkowe. Do każdego z kalendarzy potrzebujemy co najmniej 12 zdjęć. 

W nowoczesnych mieszkaniach coraz częściej na ścianach zobaczymy plakaty lub grafiki w Copy General wydrukujemy dowolny plakat, który stanie się wyjątkowym prezentem świątecznym. Może to być plakat z ulubionego filmy (Pulp Fiction, Rocky, Gwiezdne wojny, Śniadanie u Tiffaniego), piosenkarza, aktora (Boba Marleya, Marilyn Monroe, Freddiego Mercurego) lub też ciekawą grafikę, wzór lub napis. Wystarczy że dostarczysz nam zdjęcie lub grafikę a my z niego plakat. Plakat możemy wykonać w praktycznie dowolnym formacie a także oprawić go w aluminiową ramę. 

Nie zwlekaj zamów już dziś. 

KEY2PRINT 2018