Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Szybki profesjonalny druk

Szybki profesjonalny druk

Copy General to firma, która posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie wykonaliśmy usługi dla kilkuset tysięcy Klientów, a także zrealizowaliśmy tysiące projektów. Współpracowaliśmy m. in. przy budowie mostu Marii Skłodowskiej-Curie, Stadionu Narodowego, drogi S8. Takie doświadczenie pozwala nam nazywać się ekspertami w druku oraz obsłudze Klienta.W trakcie tego ćwierćwiecza doszliśmy do wniosku, iż naszym Klientom zdecydowanie najbardziej zależy na terminowości, wysokiej jakości, dostępności oraz doradztwie. Dlatego też dużą uwagę przykładamy do tych elementów.

Jednym z najlepszych przykładów naszego podejścia do Klienta są pracujący u nas handlowcy, którzy starają się być zawsze dostępni. Niejednokrotnie słyszeliśmy pod ich adresem pochwały za profesjonalne podejście, które cechuje chęć pomocy Klientowi oraz kompleksowe i szybkie załatwienie sprawy.

Oczywiście realizacja zamówienia w drukarni to praca zespołowa. Aby wykonać zlecenie potrzebny jest wykwalifikowany zespół, solidny park maszynowy oraz sprawnie działająca logistyka i solidni dostawcy. Przez te 25 lat udało nam się to wszystko wypracować.

Nasi pracownicy doskonale znają realia pracy z dokumentami dlatego też każdy otrzymany oryginał  traktują jakby był wart milion dolarów. Podczas realizacji usługi dbają o odpowiednią kolorystykę wykonywanych kopii i skanów oraz wysoką jakość wykończenia. Wszystkie usługi wykonujemy na wysoce wyspecjalizowanych oraz nowoczesnych maszynach, które charakteryzuje wysoka jakość wydruków.

W naszym parku maszynowym znajdują się m. in. maszyny do druku solwentowego, lateksowego i atramentowego oraz specjalne maszyny do wielkoformatowego druku technicznego HP Page Wide 5000, które drukują z prędkością aż 14 wydruków A1 na minutę. Maszynę do druku solwentowego wykorzystujemy do produkcji  banerów, roll-upów, x-banerów, fotoplakatów oraz plakatów. Na maszynie lateksowej wykonujemy głównie wydruki na folii, takie jak plakaty podklejane pvc lub piankę, naklejki.  Zastosowane w maszynach rozwiązania powodują, że wydruki posiadają "żywą" kolorystykę i nie blakną nawet przy ekspozycji na słońcu.

Do wydruków w małym formacie  wykorzystujemy wysokonakładowe maszyny C1000 oraz Vario Print 650. Maszyna C1000 wykonuje do 100 wydruków na minutę, co oznacza że w ciągu godziny możemy wydrukować aż 144 000 tysiące wizytówek. Maszyna doskonale pokrywa zadrukowaną powierzchnię, dzięki czemu kolor jest jednolity nawet przy papierach fakturowanych. Na tej maszynie wykonujemy również ulotki, identyfikatory, zdjęcia, broszury i katalogi. Na maszynie Vario Print 650 wykonujemy wydruki czarno-białe do rozmiaru A3. Wysoka wydajność maszyny pozwala na wydruk 250 stron na minutę. Sprawdza się ona przy druku książek, dokumentacji oraz raportów.

Oprócz maszyn do druku posiadamy cały park maszynowy do finishingu, składający się z wycinarek, składarek, ploterów tnących, maszyny do tworzenia bookletów, książek maszyny do szytancowania i foliowania. Wszystkie te urządzenia mają na celu przyspieszenie realizacji zleceń oraz zaoferowanie najwyższej jakości wykończenia.

Pisaliśmy już o handlowcach, pracownikach, a także o parku maszynowym. Wszystkie te rzeczy mają na celu przyjęcie oraz wykonanie zamówienia w najwyższej jakości. Jednak na tym nasza oferta się nie kończy. Oferujemy również dostawę oraz odbiór materiałów z wybranego miejsca. Przy tej usłudze korzystamy tylko z własnej floty, bądź ze sprawdzonych podwykonawców.

Wszystkie te elementy wspólnie pozwalają nam realizować zamówienia w sposób kompleksowy, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

 

 

KEY2PRINT 2018