Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  X-baner

  Odporność
  Wydruk jest odporny na warunki atmosferyczne, takie jak śnieg czy deszcz.
  Praktyczny
  Cały zestaw waży tylko 1 kilogram.
  Trwały
  Stosujemy wytrzymały materiał benerowy Blockout 440g.

  Warto wiedzieć

  W naszej ofercie posiadamy X-baner w standardowym rozmiarze 80x180 cm. Waga całego zestawu to tylko 1 kg, dzięki temu jest łatwy w transporcie również lotniczym. Największą zaletą X-banera jest wysoka mobilność w stosunku do powierzchni zadruku. Doskonale sprawdza się podczas wyjazdowych konferencji, szkoleń lub eventów. Może służyć jako nośnik reklamowy konkretnego produktu, wspierać promocję lub też prezentować firmę.

  W X-banerze możliwy jest wydruk i wymiana samej grafiki bez konieczności zakupu kolejnego stelażu, co pozwala na wielokrotne użycie raz zakupionego X-banneru. Dzięki bardzo prostemu systemowi podtrzymującemu grafikę wymiany można dokonać samodzielnie.
   

  Materiał

  Wydruk grafiki wykonywany jest na podłożu - „Banner Blockout 440g”. Jest to trójwarstwowy materiał winylowy z czarną wkładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. Dzięki temu nawet w bardzo słoneczne dni X-banery są czytelne, a materiał ma podwyższoną trwałość. Nie jest podatny na rozdarcia i rozwarstwienia. Wydruk wykonywany jest w technologii solwentowej, przez co jest również odporny na działanie promieni UV i warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg.
  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018