Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
One way vision

Zadruk

Typ podłoża

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

One way vision

Szybkość realizacji

Zamówienie najczęściej reazlizujemy w mniej niż 24h. 

Dostawa

Dostarczamy zamwówienia do każdego miejsca w Polsce. 

Wytrzymałość

Wydruk wytrzymać nawet kilka lat. 

Warto wiedzieć

One Way Vision służy do prezentacji grafiki, głównie na witrynach sklepowych oraz szybach pojazdów najczęściej autobusów czy taksówek. One Way Vision to materiał w strukturze przypominający plaster miodu. Oczka umożliwiają patrzenie przez szybę osobom wewnątrz pomieszczenia lub pojazdu oklejonego folią One Way Vision. Na zewnątrz widoczna jest grafika. Daje to efekt “lustra weneckiego”.

Folia One Way Vision przeznaczona jest do zastosowań zewnętrznych i posiada specjalny atest pozwalający stosować ją w pojazdach komunikacji miejskiej. Maksymalna szerokość folii wynosi 150 cm. Nadruk wykonywany jest technologią druku lateksowego który gwarantuje wysoką jakość wydruku i żywą kolorystykę nawet przez 8 lat.

Zastosowanie

Grafiki drukowane na folii „One Way Vision” umieszczone na szybach dają możliwość atrakcyjnej prezentacji produktów firmy. Każda firma, która posiada lokal użytkowy np. sklep czy punkt kosmetyczny uzna folię za idealne rozwiązanie na wykorzystanie przestrzeni okiennej, która w ten sposób staje się elementem promocyjnym i reklamowym, nie zabierając przy tym światła dziennego.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018