Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Metryczki
Format
Papier
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Metryczki do druku

Wysokogatunkowe materiały

Do druku stosujemy materiały wysokiej jakości.

Żywe kolory

Barwy na wydruku są intensywne i wyraziste.

Eleganckie wykończenie

Metryczkę oprawiamy w aluminiową lub drewnianą ramę.

Warto wiedzieć

Metryczki tworzymy na jeden z dwóch sposobów. Metryczkę wykonujemy w formie plakatu drukowanego na papierze lub też możemy zastosować bardziej artystyczne podejście  wykonując metryczkę  w formie obrazu na płótnie. Metryczki najczęściej zamawiają dumni rodzice jednak jest ona również doskonałym prezentem jako podarunek na chrzest lub urodziny.

Przy wydruku metryczek w formie plakatu stosujemy wysokogatunkowe papiery z matowym, błyszczącym lub satynowym wykończenie. Do wydruku metryczek w mniejszych formatach niż 30x40 cm stosujemy papiery powlekane o gramaturze 300g. Do wydruku większych formatów stosujemy papiery plakatowe o gramaturze 180g lub 190g. Wydrukowane metryczki możemy dodatkowo oprawić w aluminiową lub drewnianą ramę.

Wykonanie metryczki w formie obrazu na płótnie wygląda trochę inaczej. Grafikę drukujemy na wysokogatunkowym płótnie typu canvas o gramaturze 360g, płótno następnie naciągamy na krosno. Metryczka dodatkowo może zostać oprawiona w ozdobną ramę stosowaną do obrazów. Tak wykonana metryczka ma swój niepowtarzalny urok.

Wysoka jakość jest jednym ze znaków rozpoznawczych Copy General, dlatego też do druku metryczek używamy tylko nowoczesnych maszyn. Zapewniają one wysoką jakość wydruku, dokładność oraz intensywne i wyraziste kolory. 

Projektowanie metryczek

Metryczki przygotowujemy na podstawie jednego z gotowych szablonów, lub też możemy zaprojektować ją od podstaw. Do przygotowania metryczki potrzebne są następujące dane: Imię, data i godzina urodzenia, miejsce narodzin, waga, wzrost oraz imiona rodziców.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018