Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Laminowanie

  Dostępność
  Zalaminowanie kilku kartek wykonywane jest od ręki.
  Dwa rodzaje
  Posiadamy folię o grubości 100 oraz 250 mic.
  Zabezpiecza
  Laminat uodparnia wydruk na działanie warunków atmosferycznych oraz zniszczenie.

  Laminowanie - Warto wiedzieć

  Posiadamy dwa rodzaje laminatu, pierwszy z nich o grubości 100 mikronów dostępny jest w rozmiarach A3, A4, A5 i A6. Laminat ten jest lekki i elastyczny. Grubszy laminat 250 mikronów jest dużo sztywniejszy i jeszcze bardziej wytrzymały. Laminację wykonujemy na gorąco.
   
  Możliwe jest laminowanie materiałów w innych formatach niż przedstawione powyżej. Ważne, aby zawsze pozostawiać 5 mm marginesu laminacji z każdej strony. Zabezpieczy to laminację przed rozdwajaniem. Laminacja wykonana w ten sposób jest odporna na warunki atmosferyczne, zapobiega zniszczeniu, uszkodzeniu oraz zabrudzeniu dokumentu.

  Zastosowanie

  Instrukcje BHP, instrukcje przeciwpożarowe, instrukcje stanowiskowe oraz inne ważne informacje, które muszą długotrwale spełniać swoje zadanie. Laminujemy również dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia i oznakowania o niepełnosprawności. W lokalach gastronomicznych używa się laminacji w kuchni, gdzie podane są proporcje produktów w danym zestawie oraz jako menu na stoliki. W Copy General używamy laminowania do tworzenia naszych identyfikatorów, dzięki czemu są one wyjątkowo sztywne i odporne na warunki atmosferyczne.  

   

  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018