Wykonujemy Kopiowanie Techniczne oraz Foto – Szeroka Oferta Druku dla Firm i Osób Prywatnych
W Copy General oferujemy profesjonalne usługi druku technicznego oraz druku foto, które zaspokoją potrzeby zarówno firm, jak i osób prywatnych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od prostych kopii po skomplikowane wydruki techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych wymagań.
Kopiowanie Małoformatowe – A4 i A3 w Wysokiej Rozdzielczości
Kopiowanie małoformatowe (A4 i A3) wykonujemy na nowoczesnych, wyspecjalizowanych maszynach, które zapewniają wysoką rozdzielczość do 600 dpi. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie uzyskać wyraziste, dokładne kopie zarówno w wersji czarno-białej, jak i kolorowej, a także w skali szarości, co jest szczególnie istotne w przypadku dokumentów takich jak faktury, które mogą mieć różne odcienie papieru i wymagają odwzorowania szczegółów. Nasze urządzenia pozwalają na precyzyjne odwzorowanie wszystkich niuansów kolorystycznych i tonalnych.
Nasza oferta obejmuje zarówno kopie kolorowe, jak i czarno-białe, wykonane na papierze odpowiednim do danej technologii. Dla kopii czarno-białych stosujemy papier o gramaturze 80g/m2, natomiast dla kopii kolorowych oferujemy papier satynowy 100g/m2, który zapewnia wyższą jakość odwzorowania barw. Oprócz tego, mamy do dyspozycji szeroką gamę papierów powlekanych, ozdobnych i fakturowanych o różnych gramaturach, dostępnych w obu trybach kolorystycznych. Dzięki temu, możecie Państwo dobrać materiał odpowiedni do charakteru zlecenia, w tym do wydruków o wysokich wymaganiach estetycznych.
Usługi Samoobsługowe – Kopiowanie w Wygodny i Szybki Sposób
Dla osób ceniących sobie wygodę oraz szybki dostęp do usług kopiowania, przygotowaliśmy strefę samoobsługową. Dzięki temu, mogą Państwo samodzielnie wykonać kopie w dogodnym dla siebie czasie, bez konieczności oczekiwania. Strefa samoobsługowa jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują wykonać kilka kopii szybko i w pełnej prywatności.