Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Citylight

  Wyraziste kolory

  Wysoka jakość druku sprawia, że kolory są żywe i doskonale rozpraszają światło.

  Ekologiczny nadruk

  Druk citylightów wykonujemy w technologii lateksowej, która jest bezpieczna dla środowiska.

  Wytrzymały materiał

  Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne oraz na rozerwanie czy uszkodzenie.

  Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy wydruki na specjalnej folii przepuszczającej światło typu backlit. Folię tę stosuje się w podświetlanych nośnikach reklamowych, takich jak: kasetony, lightboxy, gabloty, citylighty. Wydruk na folii do podświetleń wykonywany jest w przyjaznej środowisku technologii lateksowej, w rozdzielczości do 1200 dpi. Dzięki temu mamy możliwość wydrukowania nawet drobnych elementów, a wydruk jest wyrazisty. Maksymalna szerokość zadruku wynosi aż 150 cm szerokości.

  Materiały

  Grafikę do citylightów drukujemy na materiale backlit, który charakteryzuje się doskonałym rozpraszaniem i przepuszczaniem światła. Materiał ten został skonstruowany tak, aby można było go podświetlić od wewnątrz, dzięki czemu kolory prezentowane na nim są mocne i żywe. Materiał ten jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV, temperaturę oraz rozdarcie.

  Citylight to skuteczna reklama?

  Citylight to podświetlany od wewnątrz nośnik reklamowy, który jest doskonałym narzędziem marketingowym. Za pomocą citylightów można w sprawny sposób dotrzeć do szerokiej grupy docelowej i przekazać potencjalnym klientom informacje na temat produktu, usługi czy organizowanych przez firmę akcji promocyjnych i społecznych.

  Dlaczego warto postawić na Citylight od naszej drukarnii?

  Ważną częścią oferty naszej drukarni internetowej jest przygotowanie citylightów. Od lat nasz zespół koncentruje się na przygotowaniu citylightów dla firm o różnym profilu działalności. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • gwarantujemy estetyczne wydruki wysokiej jakości,
  • oferujemy sprawną realizację zarówno niewielkich, jak i dużych zleceń,
  • zapewniamy wsparcie fachowców podczas doboru parametrów citylightów.

  Cechy charakterystyczne

  Dzięki podświetleniu reklama jest widoczna o każdej porze, również późnym wieczorem i w nocy, dostrzec ją można nawet z większej odległości. Co więcej, takie tablice najczęściej wykonane są ze szkła hartowanego, z pleksi bądź poliwęglanu, a to sprawia, że są trwałe i doskonale prezentują się nawet w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. To nie koniec!

  Citylighty doskonale współgrają w miejskim krajobrazem, nie są nachalne i cieszą się sympatią wśród szerokiej grupy odbiorców, a ich montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo.

  Gdzie wykorzystuje się citylighty?

  Citylight to rodzaj reklamy outdoorowej czyli zewnętrznej, która może być zamontowana w formie niezależnej tablicy lub być umieszczona w osłonie bocznej wiaty przystankowej. Citylighty znajdują zastosowanie w wielu miejscach, przede wszystkim tych, które wyróżniają się wzmożonym ruchem, między innymi są to:

  • przystanki,
  • pasaże handlowe,
  • przejścia dla pieszych,
  • tunele,
  • dworce,
  • deptaki.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018