Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Usługi dla branży z grup AEC
HP5000

Usługi dla branży AEC 
(Architecture Engineering Construction)


Copy General to doskonały partner dla projektantów oraz firm budowlanych. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w druku cyfrowym. Współpracujemy z wieloma firmami, biurami projektowymi i inżynieryjnymi przy wielkich oraz małych projektach. Mieliśmy swój wkład m. in. przy Millenium Plaza, Stadionie Narodowym w Warszawie, PGE Arena, Moście Marii Skłodowskiej - Curie czy Złotych Tarasach.


Copy General od lat znane jest z wysokiej jakości wykonywanych zleceń. Materiały wychodzące spod naszej ręki charakteryzują się precyzją, dokładnością oraz estetycznym wykonaniem. Teraz dzięki naszemu najnowszemu zakupowi maszynie HP PageWide 5000 możemy być jeszcze lepsi. Już teraz jesteśmy w stanie wykonać do 14 kopi/druków A1 w niecałą minutę. Wszystkie rysunki (cz-b i kolorowe) wielkoformatowe są wykonywane na tym samym urządzeniu dlatego też nie ma różnic w jakości druku, oraz w papierze przy wydrukach pełno kolorowych i monochromatycznych. Składanie dokumentów odbywa się automatycznie co pozwala na skrócenie czasu realizacji zamówienia.

Copy General świadczy również usługi skanowania dokumentów. Jesteśmy w stanie wykonać skanowanie zarówno pojedynczych map, dokumentów jak i obszernych dokumentacji. Świadczymy również usługę nazewnictwa plików, dzięki czemu posiadają Państwo cyfrowo przygotowane archiwum w którym bardzo łatwo się odnaleźć. Skany dokumentów wykonujemy zarówno do pliku zamkniętego pdf jaki do plików otwartych jpg lub tif które mogą służyć m. in. jako podkłady do plików projektowych dwg w rozdzielczości do 600 dpi.

W Copy General mają Państwo również możliwość oprawienia dokumentacji w twarde oprawy architektoniczne. Są one wymagane w większości urzędów. Oprócz oprawy tego typu możemy również zbindować dokumentację w sposób tradycyjny za pomocą spirali plastikowych. Każdą dokumentację projektową zapisujemy na całkowicie bezpiecznym serwerze internetowym Copy General.

Masz dodatkowe pytania, interesuje Cię długofalowa współpraca napisz na adres kontakt@copygeneral.pl lub zadzwoń tel: 22 628 62 52.

KEY2PRINT 2018