Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Usługi dla biura

Usługi dla biura

 

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową zawartą w naszych dwóch programach lojalnościowych Klient i Partner.

W dzisiejszych czasach pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego tak istotnym elementem jest wizerunek firmy. Najczęściej pierwszym reprezentantem w kontaktach z nowym partnerem jest wizytówka. W Copy General zapewniamy druk wizytówek w bardzo wysokiej jakości na papierze o gramaturze 400g. Dodatkowo wizytówki można uszlachetnić folią błyszczącą, satynowaną, matową, strukturalną lub zastosować na niej lakierowanie wybiórcze. Na specjale zamówienie możemy wykonać wizytówkę w nietypowym kształcie.

Żadna firma nie obejdzie się bez pieczątki firmowej. Jest ona niezbędnym elementem w działaniach księgowych oraz biurowych. W Copy General mają Państwo do wyboru kilka rozmiarów pieczątek w od wersji kieszonkowej po standard. Istotnym elementem naszych pieczątek jest to, iż jesteśmy w stanie wykonać je w ciągu 5 minut a działają już po godzinie. Gwarancja producenta przewiduje wykonanie nawet 5 razy więcej odbić niż tradycyjne automaty.

Oprócz standardowych produktów takich jak wizytówka i pieczątka wiele firm pragnie rozszerzyć swój brand o dodatkowe produkty. W Copy General mamy możliwości stworzenie wielu ciekawych i unikalnych produktów takich jak: papier firmowy, listy produktowe, identyfikatory, karty plastikowe, pudełka czy teczki ofertowe, które mogą zostać przygotowane z dowolnego wzoru jaki Państwo wybiorą lub też wspólnie zaprojektujemy.

Są też usługi, bez których praktycznie w dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie sprawnego funkcjonowania. Te usługi to kopiowanie, drukowanie i skanowanie. Obecnie wciąż jeszcze spora część dokumentacji firmowej musi być przechowywana,w formie papierowej lub elektronicznej. Oczywiście nie tylko takie dokumenty muszą być drukowane w Copy General. Nasze maszyny drukują do 100 stron A4 na minutę w kolorze i 250 A4 w czerni i bieli. Posiadamy punkt usługowy i produkcję. Park maszynowy firmy to ponad 100 sztuk różnego rodzaju urządzeń produkcyjnych nie licząc drobnych maszyn pomocniczych. Dodając do tego fachowy zespół w składzie ponad 60 osobowym, jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo złożone prace w zaskakująco krótkim terminie. Dotyczy to dokumentacji szkoleniowych, prezentacji, podsumowań, folderów, katalogów, raportów oraz wielu, wielu innych zgodnie z Państwa potrzebami.

Copy General oprócz usług druku i kopiowania świadczy usługi projektowania graficznego oraz kreacji graficznej. Stworzymy dla Państwa m.in. logo wraz z logotypem, pełną identyfikację wizualną, jak również możemy przygotować poszczególne elementy takie jak wizytówki, ulotki, plakatyroll-up i wiele innych. Nasze punkty działają non-stop, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam prace bardzo szybko. Do naszych największych atutów przy projektowaniu zaliczamy znajomość materiałów, na jakich wykonywane są wydruki oraz technik druku. Często wykonujemy projekty przeznaczone pod druk offsetowy, jak również projekty do materiałów składanych takich jak pudełka, teczki, okładki. Sami też korzystamy z usług naszego działu graficznego podczas realizacji naszych wewnętrznych materiałów.

Aranżując biur,o często zapominamy o możliwościach jakie niesie za sobą druk, a wykorzystując go możemy stworzyć oryginalne i niepowtarzalne wnętrz. W Copy General mogą Państwo wykonać obrazy na płótnie z niepowtarzanymi i wybranymi przez siebie grafiki oraz zdjęciami. Stworzyć unikatową fototapetę, która nada poniszczeniu charakteru, wykonać plakat lub wydrukować zdjęcia do oprawy w ramę. W nasze ofercie posiadamy szeroki asortyment antyram oraz ram.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chcą zapytać o produkt bądź usługę zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@copygeneral.pl. Czeka tam na Państwa zespół doświadczonych konsultantów (każdy posiada ponad 15 doświadczenie w naszej firmie), który doradzi, wskaże rozwiązanie, odpowie na pytania a także przygotuje ofertę skrojoną na miarę.

 

KEY2PRINT 2018